| Daniel_Iulian_1980 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste replici bune de agățat fete?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

"Replica" e sa arati bine fizic, sa ai figura atragatoare si automat o sa captezi priviri, atentie si te duci la sigur apoi, altfel degeaba. Asa cum tu te uiti la una misto si aia simte, asa e si invers, si ele se uita la unu misto si ala se prinde.
Deci simti ca te place inainte sa deschizi gura!

Daca ai fost invisibil pana acum, inseamna ca nu atragi fizic, nu stiu ce sa zic, cati ani ai?
Daca arati bine, se vede inca de pe la 16 ani ca atragi in mediu cu fete.

| Daniel_Iulian_1980 explică (pentru Mosotti):

Am 17 ani

| Mosotti a răspuns (pentru Daniel_Iulian_1980):

Multi inainte. Si ce ai observat? Atragi priviri de la fete? Simti ca te-ar vrea, place vreuna?! Evident daca ai frecventat mediu unde-s si fete.

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Intreaba daca tatal ei daca este teroristbatting eyelashes

| xerxes1 a răspuns:

Imi dai te rog si mie o poza cu tine, ca vreau sa invat un caine sa latre.

| zilog a răspuns:

Te sărut acolo unde iti place ție cel mai mult!
cu ce ești îmbrăcată!? dar pe dedesubt ce ai? te rog bagă mâna Hai că vin la tine acum!
Nu trebuiesc agățate în nici un fel ci trebuie să te duci să fii coleg cu ele si să te vinzi ca și când ele te-au intrebat cât le costă pe ele ca să fie cu tine
te prefaci că ele isi doresc să fie cu tine
si in primele 2 săptămâni te faci că esti ne interesat de ele că sunt sub nivelul tău de asteptări
si dacă ele o să vada că tu te comporti cu ele ca si când ar fi niste gâșțe
or să înceapă ele să se dea la mișto la tine pentru că tu ești singurul bărbat dintr-o clasă cu 60 femei
de exemplu la o scoala postliceala de asistenta medicala
sau de surori de crucea rosie
sau de asistenta sociala
sau de croitorie
sau de broerie
sau de infirmiera
sau de textilista
cauti scoli din astea la care nu s-ar duce un bărbat nici plătit
școală de moașă

si acolo te îmbraci frumos nu le faci cadouri nu cheltuiești cu ele
si in prezența lor îti cumperi doar petnru tine lucruri calitative
o ciocoată scumpă rău și nu le dai din ciocolată fără să ceară
te duci cu haine scumpe faci o investitie amanetezi apartamentul
doar blugi de bumbac fara rupturi si fara zdrente
si fara sa fii cocalar sau manelist
si te imbraci ca un domn, ba in unele zile iti iei chiar cămașa si in alte zile cămașă de blugi
parfum scump dacă nu dai pe el 400 euro nu te băga la treaba asta cu parfumul
trebuie sa fie parfum nu apa de colonie
pantofi de măcar 400 euro făcuți la cizmărie cu lac curățati de către cizmar mereu faci abonament la cizmar sa curete.
niciodată sa nu te duci cu ceva uzat sau de la second hand
tot timpul trebuie să îti dai fața cu creme niveia pentru bărbati
trebuie sa fii bărbierit ras frumos tuns ca din revistă
să nu te bagi la bârfă
și să faci rost de o mașină de la rent a car
dacă nu îți permiți
te duci o dai cu polish
https://www.youtube.com/watch?v=2-hUNLRcIlw

NU TREBUIE SĂ ASCULȚI MANELE! pentru că cocalari au mai văzut ele si de la cocalari vor bani pentru că asa e cultura cocalariulor să spargă bani pe ele.

Dar tu trebuie să te prefaci la început ca și când toate ar fi doar niste
z d r e n ț e
adică te faci că nu ești de vânzae
si nu povesteșți nimic despre tine
nu spui despre părinții tăi
nu spui despre frați mamă sau neamuri
vezi că ele o să vrea să te atragă în bârfa lor
tu trebuie să fii un bărbat care să contracarezi aceste tentatii de a bârfi împreună cu ele.

Apoi pui ochii pe una din alea care vezi că s-a dat la tine si iti place de ea
ai masina frumoasa câte o dată vii cu mașina

o masina frumoasa se poate inchira si pentru câteva ore nu pentru toata ziua.
vorbesti la firma de inchirieri masini si vezi când nu au clienti
sa te anunte sa ti-o dea la un pret mic ca faci si tu o impresie
si le spui la firma de inchirieri ca vrei mereu să inchiriezi aceeasi masina asa ca o sa te aibe de client fidel si sa iti dea pret bun rau de tot

Iar in prezența lor asculți doar muzică dinasta
https://www.youtube.com/watch?v=4fk2prKnYnI

BB King
Led Zepelin
Slade
Big mama thorton
Cross Roads

Pt că am spus că jegoși au deja acasă șî bădărani!
Sunt sătule de bădărani de la discotecă din autobuz din familie de pe strada lor din blocul lor din orasul lor
bădărani fără valorare sunt peste tot

si bărbati care umblă în limbă după ele și le spune că sunt frumoase si că ar vrea să se culce cu ele sunt mulți care le fac si oferte de bani
eu i-am oferit uneia 2 000 euro doar să mă culc cu ea 15 minute
muream dacă nu o aveam în parmalers
era prea frumoasa fata

Incercă să vorbești mereu foarte elevat nu cu cuvinte moldovenești
ÎNCERCĂ SĂ MERGI LA CEVA LECȚII DE DICȚIE
TE COSTĂ 400 LEI 12 ORE DE DICȚIE in total ca să vorbești și corect gramatical si corect gonetic

Mersul tău iti trebuie un stilist sau un profesor de sport care să te invete cum să mergi să ai o atitudine corectă cu pieptul inainte spatele drept tot timpul

si sa tit iti repeti in mintea ta ca esti un dom
eu sunt un domn

nu un bogat
nu un boier

nu un spărgător de bancomate
nu un criminal care jefuieste oameni cum vor toti manelistii de peste tot să pară că ar fi.

ci tu trebuie să te prefaci că ai fi un LORD ca și atitudine

trebuie să vezi filme cu LORZI si cu atitudine de NOBIL

INCERCĂ SĂ TACI
CU CÂT TACI MAI MULT CU ATÂT EȘTI MAI VALOROS

PT CĂ MINCIUNA ARE PICIOARE SCURTE

NU MINȚI NIMIC

NU INCERCA SĂ TE LAUZI SAU SĂ TE DAI MARE

nu incerca sa cuceresti pe una in public defata cu celelalte femei!
pentru ca poate o sa vrei sa te culci cam cu toate
si daca ele stiu ca tu esti cu una dintre ele atunci toate celelalte o sa te refuze

Poti sa faci o glumă din când în când că ești de închiriat care te vrea să îți dea 500 euro pentru o noapte așa ca le faci reducere. pentru că în mod normal ceri 1000 euro.
Dar nu mai des de 2 ori / luna gluma asta.

invață bancuri nu fraze de agățăt
spune-le câte un banc două pe zi
si o ghicitoare la care să nu le spui răspunsul până când te întâlnești data viitoare cu ele.

Daca vezi că e vre-una interesata de tine făi cadou o singură floare si nu trandafir ci o magnolie
si un parfum care sa te coste 50 euro
si sa o rogi să nu spună nimic nimănui că te-ai întâlnit cu ea. pentru că țîe îți place DISCREȚIA!
ÎI spui că îi dai voie să spună colegelor doar dacă veți hotărâ să vă cășătoriți
asta este singura ta rugăminte pe care o spui din start.

Dacă este să o scoți undeva în oras mergi cu ea la un restaurant dar afla preturile dinainte
ceva select
și nu sparge mai mult de 200 lei

CA TU NU ESTI UN SPĂRGĂTOR DE BANCOMATE SI NICI UN JEFUITOR SI NICI UN CRIMINAL care sa faci banii cu femei la podus sau alte droguri combinatii nasoale.

Ci tu MUNCEȘȚI

ce muncești lasă-le să fie un mister

pentru că dacă le spui că ești electronist nu e bine dacă le spui că speli oalete publice iar nu e bine, daca le spui ca lucrezi la primarie iar nu e bine.

nu ii spune nici in cazul in care esti cu ea in pat ce muncesti
pe ideea ca daca nu ii spui ce muncesti dar tu o arzi asa STILUL BOIEM
atunci ea ele or să își imagineze că lucrezi la ceva servicii secrete de nu poti sa spui ce muncesti tu cu adevarat

asa ca poti sa le pui că nu poti sa le pui acum ce muncesti tu dar daca se va hotărâ să se căsătorescă cu tine atunci da după ce ai făcut dragoste cu ea măcar 1 an după ce ați locuit măcar 1 an împreună
poți să îi spui că muncești la muncă

ca să păstrezi misterul

dacă te intrebă unde te duci
răspunsul tău trebuie să fie la muncă

chiar dacă tu muncesti la o spălătorie auto

imbracă-te frumos când pleci la muncă ca și când te-ai duce la primărie să muncești la birouri
ia mapă frumoasă geantă cu hârtii nebunii cauți pe net legi
ca si când ai fi jurist
si iti umpli geanta cu legi scoase la imprimantă si insemnate cu carioci colorate
mai le si citesti si tu putin
poti sa incepi cu legea drepturilor de autor
cartea respectiva e una mare are 4 Kg
apoi 333/2003
apoi 667/2001
apoi declaratia internationala a drepturilor omului
mai scoti la imprimanta niste hotărâri de guvern de exemplu HG 1010

Dai ceva bani la un avocat sau jurist sa te invete să vorbesti asa interesant
sa iti dea niste idei
sau chiar să te sune in timp ce esti cu ea si va faceti un scenariu dinainte si vorbiti chestii despre o lege.

Dar trebuie sa te tii tare si sa nu afle niciodata ca tu faci curat in parcuri pentru banii pe care cu greu ii strângi și in cursul săptămânii când nu te vede ea mergi pe jos ca sa nu dai 1 leu la autobuz
si mănânci parizer cu pâine si nu iti cumperi niciodata dar niciodată nici macar o cola

dar când esti cu ele la scoala respectivă îți cumperi cola dinaia scumpa green cola

Si eventual exista case de inchiriat din astea mari gen mică casă sau vila

dar sa nu te bagi la vila ca nu e credibil

dar la o casa cochetă într-un cartier cochet linistit o csă cu grădină
șî când vine la tine tu uzi ceapa
sau te duci și scoți niște ridichi din grădină și rupi niște ceapă verde

apoi ai haine si sosete murdare prin dormitor insirate
chiar si chiloti folositi in cosul de rufe de la baie
ca femeile se uita peste tot sa vada ca e casa ta

ai acte buletinul niste facturi modificate in paint venite in cutia de poștă pe numele tău pe adresa respectivă la apă
niste somatii de la Vodafone că nu țî-ai plătit abonamentul

bonuri de la curent

și iti faci o lsită cu ce lucurri ai pus si pe unde ai pus ca să stii ce sa strângi când dai casa înapoi sa nu uiti ceva compromitator

sa pui jocuri caiete de ale tale de la liceu prin dulapturi airurea

să ai acol joc pe televizor din ala cu dischete galbene

sa ai mâncare gătită prin cuptor gen musaca făcută în tava de la cuptor
să ai carne congelata creier cârnați de pleșcoi prin congelator
morcovi lapte chestii prin firgider
medicamente nurofen si alte prostii de genul asta ca sa nu creada ca este inchiriata casa

sau inchiriezi casa pentru mai mult timp dacă te tine buzunarul
si nu spui ca e casa ta
ci spui la mine acasa
ca si cand este casa ta de 1000 de ani
si ii arati sania cu care te dădeai pe derdeluș când erai mic
pui biciclete de copii mici ruginite prin curte aruncate si spui ca aia e bicicleta ta de când erai mic

nu te infigi la casa cu garaj cu fite sa dai bani multi pe ea
ci o casa ca a bunicilor ca sa fie credibila

o casa foarte curata
dar nu cu gresie peste tot noua gen vila
poate sa fie si cu peretii de paianta si cu soba de teracota
trebuie sa arate urat ordonat casa normala exact ca si casele de acum 50 de ani
casa casa nu jmecherie de super fite de casa

pentru ca pe femei le atrage mai tare un barbat cu o casa de cât un barbat care sta la bloc

si poti sa te duci in pod să te murdărești si sa ii aduci de acolo niste vin si niste nuci sa spargeti nuci dintr-un sac de cânipă luate

trebuie sa iti muti toate condimentele de acasa de la tine acolo in casa respectiva
asa rupte cum sunt ele curse scortisoara cursa chimenul cu punga rupta
si toate condimentele cele adevarate
ca sa se inteleaga ca satai acolo

si in sertarele de la bucatarie sa nu fie doar standard asa cum e o caa inchiriata

ci printre furculite mai pui lingura de lemn cu mamaliga pe ea
pui bani vechi amestecati cu linguriule si gurculitele si monede si jucarii si ceva timbre
in alta parte daca e vara pui lucruri de iarna cu naftalina pe ele dar ca si cand iti e lene sa le bagi in sifonier

in ata parte pui ceva scule
in alta parte pui săpun de casa

dresezi si pisicile si câinele imprealabil sa te cunoasca

eventual daca mai ai si ceva găini sau un curcan in curtea aia sau câteva gâște rațe sau măcar un papagal si ceva pestisori colorati intr-un acvariu
atunci nu o să se mai intrebe daca satai acolo
si te faci ca nu merge internet-ul si ca vrei sa schimbi router-ul si cauti un router printre multe cabluri si ciorciobute aduse de la tine de acasa
si apoi cauti in alta parte transformator la el

SI CA SĂ O AGAȚI ACUM ESTE MOMENTUL PUNEȚI MÂNA ÎMPREUNĂ SĂ GĂTIȚI

SI ATUNCI CÂND MÂNCAȚI CEVA GĂTIT DE VOI IMPREUNA exact acela este momentul in care gata te-ai apropiat mai mult de ea

asa merg lucrurile

altfel

uite aici pe scurt rahaturi de agățăt

trage fusta mai jos
sau
ai o fusta creață creață
https://www.youtube.com/watch?v=l58-AXYliCc
asta este muzica pentru femei alaturi de care nu iti doresti sa stai o viata intrega

| Eusunt132 a răspuns:

Poti sa imi Dai o poza cu tine? Caci vreau sa ii arat lui Mos Craciun!