| mymysweet a întrebat:

Imi spuneti ceva mesaje pentru colegi...ca sa scriu in album...clasa a 8.:d. dau funda.:p

3 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

Mereu ne amintim de clipele bune petrecute impreuna.
Sper ca niciodata nu ne vom uita unii pe ceilalti datorita spiritului de colectiv pe care l-am avut pe percursul acestor ani.

| numedeutilizator a răspuns:

Eu cred ca este important sa scrii exact ceea ce simt pentru fiecare in pare.asta trebuie sa-ti vina din interior. pentru colegele/colegii cu care ai avut o relatia mai apropiata si "formati un grup" poti sa scrii: ma bucur ca te-am cunoscut si ca am fost colegi, tu ai fost colegul/ colega mea de banca si cea mai buna prietena a mea.nu o sa uit toate traznaile pe care le-am facut in ora de X, Y sau Z. sper sa pastram legatura si in continuare si sa ramanem la de buni prietenihappy etc si pentru colegii cu care nu ai avut o relatie mai apropiata poti sa zici mai multe chestii generale cum ar fi : sper sa ajungi la liceul dorit.sa urmezi ceea ce ti-ai dorit, mereu iti vei aminti cu drag de ea/el si tot asa. bafta! fundita?big grin

| edith_8738 a răspuns:

De dragul vremurilor de altadata, cand radeam la ore si intram in belele.cand luam note mai mici, cand intram in panica ca nu prea am invatat...toate acestea le-am facut cu voi.toate aceste amintiri nu se vor pierde in negura timpurilor, pentru mine vor fi mereu prezente!