| Marianbdk08 a întrebat:

Imi spuneti si mie cum sa o alint pe fata de care îmi place si cum as putea sa o fac să râdă? Imi spuneti niște glume pe care le-ați folosit si voi, si au mers 100%?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa glume pe seama fetelor care ei nu ii plac. Vezi ce filme ii plac si fa chiar glume inocente si dragute pe seama ei. Tachineaz-o sti tu ...Nu iti spun acum ce glume folosesc eu ca vei ajunge un comediant plictisitor cu acelasi repertoriu si mai plictisitor. Faceti-va niste glume doar voi doi pe care doar voi le intelegeti si asa va veti apropia o groaza, crede-ma! Multa bafta! Pupici!

| christall a răspuns:

Nu o alinta daca nu e iubita ta.Glume..depinde cati ani aveti

| Marianbdk08 explică (pentru christall):

17 Ani.

| christall a răspuns (pentru Marianbdk08):

Daca este iubita ta poarta-te natural, vezi ce-i place si fa-i surprize, acorda-i atentie, ascult-o cand are ceva de zis, tine-o in brate, poti sa o mangai ca sa-i arati ca o placi. Nu trebuie sa-ti faci un repertoriu de glume, astea vin de la sine cand o sa va cunoaste-ti un pic mai bine.