| Hazard_7428 a întrebat:

In ce pot investi 1500 euro?

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
| ThePunisher a răspuns:

Poti investi in aur. Aurul e cea mai sigura investitie, niciodata nu se devalorizeaza.

| Yzzza a răspuns:

Pai...poti investii 1500 de euro in ce vrei tu. poti merge la mall si sa faci shopping, sau poti face o excursie undeva, si multe alte chestii.
Dar eu de exemplu daca as avea in mana 1500 euro, mi-as cumpara o masina din aia un pic mai rablagita ca tare as avea nevoie ca sa am cu ce sa ma distrez in timpu liber.

| Zippy a răspuns:

Imi dai mie banii si spun hocus-pocus si gata.au disparutbig grin

| mFlorian a răspuns:

Daca as avea banii astia acum eu i-as baga in banca, avand 16 ani sunt sustinut financiar de parinti. Dupa asta probabil i-as folosii la un minimarket dar acum trebuie sa ai grija si la locul in care ai amplasa magazinul plus multe alte taxe si acte pe care trebuie sa le completezi. Sau... ai putea cumpara niste actiuni happy
Sper ca te-am ajutat

| BNSAV a răspuns:

Silicoane pentru prietena,daca este cazul. Daca nu,electrocasnice,mobila, o vacanta, etc.

| Marius_5815 a răspuns:

Nu mai dati raspunsuti aiurea. Cum sa-ti deschizi un magazin cu 1500 euro?laughing))

| JustMe_8048 a răspuns:

Aaaa thinking ar fi multe chestii in care sa investesiti.De exemplu eu sunt de la tara.si asi investi banii acestia intr-o ferma ar fi ceva.Acum depinde de spatiul si mediul in care traiesti.

| PeStraziGoale a răspuns:

Intr-o vacanta love struck

| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

Cumperi o masina din strainatate si o vinzi in tara mai scump

| Nanutzu a răspuns:

Deschide-ti un ABC.

| Drafters a răspuns:

Deschide-ti o afacere pe internet!