| Ag007 a întrebat:

In curand e ziua de nastere a iubitului meu si nu stiu ce cadou sa-i fac. Nu poarta ceasuri si nici lantisoare/bratari. Nu prea stiu multe despre el pentru ca nu suntem de mult impreuna. Ceva sugestii?

9 răspunsuri:
| William a răspuns:

O carte.

| neutrino a răspuns:

Ceasuri nu poarta, lantisoare nu, dar sigur un barfum bun barbatesc foloseste, nu!

| Alexandru0007 a răspuns:

Ai putea sa il intrebi ce echipa preferata are si sa-i cumperi ceva legat de asta.sigur ii va placea

| Astropuf a răspuns:

O masa romantica

| AnduZisAlexandru a răspuns:

Cauta un cadou dupa cum se comporta el, uitate la stilul lui vestimentar, etc.

| Iusty15 a răspuns:

De ce nu îi faci un cadou semnificativ si dragut? si anume o poza cu voi doi inramata frumos(poti sa o faci la un centru pim/xerox/studio foto)poate ti-se pare aiurea dar si noua, capcaunilor astia laughing numiti simplu barbati ne plac chestiile mici si dragute, mai ales daca vine de la persoana iubita, sper ca ti-am fost de folos :*

| Raluca_Ilisei_1980 a răspuns:

O scrisoare in care descrii relatia voastra de pana acum si ce semnifica pentru tine

| AlexEduard232 a răspuns:

Poti sa ne spui macar varsta lui?

| Laura_Veleanu_1970 a răspuns:

Nu trebuie sa ii iei ceva material, ce conteaza e ca o iubesti si dupa mine poti sa ii arati asta prinr-un simplu trandafira, o floare sau o cutie cu bomboane.