| ceadragutza a întrebat:

In curând este ziua mamei mele. Vreau sa ii cumpăr un cadou dar nu stiu ce. Dau funda!

17 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Stii care este cel mai frumos cadou care ar putea sa o intimdeze chiar? O rama foto cu familia, cu tine sau cu voi doua.Amintirile raman, cand oamenii se schimba, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de baanii de care dispui

| τττ a răspuns:

Bună.
- un set de căni pentru cafea,
- un parfum,
- un ceas,
- cosmetice,
- o bluză drăguță
și. ultimul cadou trebuie să fie obligatoriu!
- MULTĂ DRAGOSTE.
La mulți ani din partea mea mamei tale!
Muah, muah, muah!

| andru10best a răspuns:

O sedinta la un masaj de relaxare.

| georgeta27 a răspuns:

O geanta,o bluza,o iconita,cosmetice,un parfum,bijuterii, un ceas, o diploma pentru cea mai buna mama, o cana cu numele ei, o rama foto in care sa atasezi o fotografie cu familia sau cu voi doua. sper ca te-am ajutat.la multi ani pentru mama ta!

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Pai poti sa ii iei un parfum, o esarfa, un buchet de flori, un ceas, o bratara etc. Dar cel mai frumos cadou pentru un parinte este ca, copilul ei /lui sa il asculte si sa ii arate iubire, afectiune si mult RESPECT! sau ii poti face o felicitare facuta manual de tine. o s-o impresionez iti garantez! sau daca te pricepi ii poti face o poezie, ceva frumos, prin care sa-i arati cat de mult o iubesti, cat de mult o respecti, etc...
Si nu in ultimul rand un pupic dulce, dulce!
Mamele nu vor cadouri scumpe, pe care sa cheltui multi bani. Ele isi doresc sa va vada pe voi sanatosi, fericiti si sa simta cat le iubiti. Sper ca te-am ajutat... Funda'?

| Fulbaster a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ii iei un set de cosmetice, cu o felicitare draguta!

| Mădălllinna a răspuns:

Fa-i tu o prajiturica, un tort happy va fi foarte incantata.
O poza cu voi;
O bijuterie;
O geanta;
O bluzita;
Cioco;
Flori;
Felicitare;
Cosmetice;

| CorNNeL a răspuns:

Ii poti cumpara un ursulet cu o inima pe burtica pe care scrie I Love You MoM! Eu asa i-am luat mamei mele si eu placut mult. Bft

| Ioanaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Buna! In curand este si ziua mamei mele, iar eu aveam aceeasi problema: nu stiam ce cadou sa ii cumpar. Cele mai apreciate cadouri de catre parinti (mame) sunt cele facute manual. Dupa cum vad mai sus tu doresti sa ii cumperi ceva, desi nu stiu cati bani ai, i-ai putea cumpara o rama de tablou in care sa pui o poza cu ea si cu tine, un tricou cu "I love mom!", un set cu parfum, crema si deodorant(sau ceva de genu) si i-ai putea face o mica prajutura. Ceea ce nu-ti recomand sa-i cumperi este un buchet de flori, pentru ca sunt scumpe si se ofilesc repede, dar daca vrei sa-i iei si flori i-ai unele la ghiveci. Sper ca te-am ajutat!

| Toutui a răspuns:

Frumos din partea ta că te gândesti la asta, păi decăt să dai bani pe nu stiu ce bijuterii căni blah blah blah. mai bine ii confectionezi o cutie ( lăduta ) pentru bijuterii ( presupun că are ) sigur o să se bucure, de fapt o sa se bucure pentru orce pentru ca este de la presupun fiica sa! La multi ani ei si baftă cu cadoul!

| Soryc a răspuns:

Gandeste-te cei place ei mai mult Un inel o orhidee un colier etc...Dar ti-as sugera sa ii iei un Trandafir cu culoare sus Albastra si jos alba

| RanyaRa a răspuns:

Ai putea sa ii iei un obiect decorativ pentru casa. Se potriveste oricand unei femei delicate.

| PisicutzaTa a răspuns:

O geanta pe umar mai speciala! Un set de bijuterii, parfum, o bluzita! Ceva care stii ca-i place!

| Bybuuu a răspuns:

Un parfum sau ceva legat de cosmetica cum ar fi un ruj, fard de pleoape, rimel etc. sau poti sa-i iei ceva decorativ, gen o lumanare parfumata sau un bibelou dragut, un ceas. Sper ca te-am ajutat.

| Vanessavanessa a răspuns:

Fa-i un cadou manual adica facut de tine.o sa-i placa mult deoarece stie ca ai muncit tu la el ..Bafta!

| miutza555 a răspuns:

Ar fi frumos sa ii iei un set de cani pentru cafea :3