| Madinna a întrebat:

In curand o sa am o verisoara si matusa mea m-a lasat pe mine sa i aleg numele....ma puteti ajuta cu niste nume mai rare de fete...

Răspuns Câştigător
| Diia94 a răspuns:

Malina, Daria, Alesia, Beatrice,Rebeca,(daca ai zis nume mai rare) Miruna,Ania, Maia, Ella, Stefania, Luiza, Corina, Natalia, dar mie imi plac si altele Nicoleta, Alexandra, Denisa, Gabriela, Raluca, Ancutza, Cristina

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ayana,sonya sunt c am rare...

| Hydrangeaceae a răspuns:

Erisa, Rania, Daria, Dafina, Sonia, Norina.

| Diia94 a răspuns:

Ce nume ai ales?batting eyelashes

| aaadddyyy a răspuns:

Adina carmen claudia irene karla erika

| georgy_2003 a răspuns:

Numele care,imi plac mie la fete sunt. : Teodora,Miruna,Antonela( Antonia), Roxana( Ruxandra), Alexia, Ilinca, Andrada, Simina, Iris, Minodoraa, Alice, Andaa, Sonia, Cristina, Georgiana, Lavinia..Astea,imi plac mie, ft.mult.sper ca si tie..pa pa!

| ServitorÎnRaiRegeÎnIad4 a răspuns:

Yadirra,Ayana,Rozalia,Luiza [ cum ma cheama pe mine love struck ], Olimpia, Cezara big grin... Funda? puppy dog eyes

| Lovely234 a răspuns:

Sara, (numele meu:X ), monica... pff...nu prea mai stiu, Gabriela :d

| Lovely234 a răspuns:

Sara (numele meu love struck ) Monica si Gabriela

| Madinna explică:

Maia,dar imi mai trebuie si un nume...ce ziceti merge bine cu diana....maia diana?

| Diia94 a răspuns (pentru Madinna):

Da:X numele meu big grin :X:X bine. diana-nicoleta :d

| BiancaGeorgiana123 a răspuns:

Alessia,Malina,Raluca, etc...