| RottiesAreCool a întrebat:

In iarna am gasit pe youtube un video cu un baiat din Romania, tinea cateva foi A4 in mana, pe care era scris un mesaj pentru prietena sa(cate un fragment din mesaj pe fiecare foaie).In fundal se auzea "You are everything" cantata de Matthew West.
Stie cineva ce trebuie sa scriu pe youtube ca sa gasesc? Sau poate trimite-ti un link
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| qLoveSmileღ a răspuns:

Cu placere.

| Jenniffer a răspuns:

Si eu am vazut acest videoclip dar cred ca l-am gasit pe facebook. Nu mai stiu link-ul dar a fost foarte dragut.

| JCJulien a răspuns:

Cred ca despre asta vorbesti!
http://www.realitatea.net/......59411.html

| RottiesAreCool explică:

Cu placere?! Serios, de atat esti capabila?