| Kornuletz540 a întrebat:

În ultimele săpatămâni folosesc Tinder, și am observat că sunt trei abonamente cu plată, respectiv Plus,Gold și Platinum, pe care dacă nu le cumpăr, nu pot beneficia de toate avantajele folosirii contului( văd cine mă place, dau super like-uri, observ instant compatibilitățile etc.). Chiar am primit un mail în care zice că am contul ascuns. Deci există Tinder variantă fără plată, și dacă nu, care dintre abonamente ar fi cel mai okay să-l achiziționez?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Alege măcar pachetul cel mai ieftin și vezi de niște poze făcute de un fotograf la un studio

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai da bani aiurea pe niste prostii, o relatie bazata pe iubire adevarata nu o vei gasi pe Tinder google TPU, o sa vina fata la timpul ei, tu caută o in viata reala in cercul unde te invîrti, nu pe internet unde nu sti cine este la capatul firului, pot fi prostituate si intrii in belele, dar la locul de munca sau la scoala daca esti la facultate acolo le vezi zi de zi si sti aproape totul despre ele, cauta acolo sa te imprietenesti cu o fată, dar totul depinde de tine cum reusesti sa o cuceresti.

| Kornuletz540 explică (pentru CristiDinBucuresti):

De împrietenit nu e nici o grijă, dar când e vorba de cucerit încep belele

| mihai69 a răspuns:

Nu știu, eu nu as da bani pe așa ceva; dar pot să-ți ofer un pont gratuit: dacă plătești cu Revolut, ai 50% reducere! (vezi la secțiunea 'oferte').

| vodami92 a răspuns:

Daca chiar merita sa dai bani pe asa ceva! ma rog! oricum pe tinder nu iti faci doar gagica! prieteni! etc!