| Sara2 a întrebat:

In ultimile 3-4 zile cand ma loghez pe facebook nu imi accepta din prima parola, o bag de 2 ori, oare ce sa aiba? imi e teama ca imi va bloca contul daca mai fac mult asa, sigur nu gresesc parola pentru ca mi se intampla treaba asta la fiecare conectare

5 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Poate tastezi gresit, ori vreo litera nu,, bate,, bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimb-o.am intalnit si eu faza incare bag aceeasi parola de 2 ori si a II-a oara mergelaughing

| ByBoysMb a răspuns:

1. Mai intai incearca sa tastezi litera cu litera si caps lock OFF ( Litere MARI)
2. Daca nu schimb-o

| CatalinnKta a răspuns:

Poate ca este o masura de siguranta. Mareste-ti nivelul de protectie al contului si nu face unele informatii publice. Funda?

| Ștefan_Bogdan_1995 a răspuns:

Buna!
Incearca sa o schimbi. Poate iti va merge mai bine.happy