| anonim_4396 a întrebat:

Înainte sa am o relație vorbeam cu un băiat. El fiind bun prieten cu fostul meu iubit. El este bun prieten cu taică-meu, bunica-meu și unchii mei. Am avut o relație de 2 luni iar acum a început să-mi scrie din nou. Îmi scrie fraze gen" ce face iubita mea" sau "pentru o fata ca tine m-as face cuminte". Credeți ca vorbește la vrăjeala in condiția in care e bun prieten cu familia mea? Menționez ca eu am 19 ani iar el 24

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu, credem că vorbește pe bune. Dar vraja este necesară.

| Mosotti a răspuns:

Nu se va face cuminte, minte, caracterul nu se schimba. Deci ignora-l, cauta altul ca lumea.

| Andreeush a răspuns:

Dacă e bun prieten cu familia ta nu înseamnă că e și iubitul ideal.

| Panamax a răspuns:

Cred ca mananca rahat.

| FreddieM a răspuns:

Vrajeli 100%

| Anonimul222322 a răspuns:

Nu deduci și tu ce spune e logic ca vrea sa...