| anonim_4396 a întrebat:

Intalnesc aproape zilnic o femeie, nu arata rau si are in jur de 30-35 de ani. E femme. Amandoua ne intersectam pe o strada si de acolo o luam pe acelasi drum spre cursuri. Mereu se uita la mine, in ochii mei frumosi - nu fiti invidiosi va rog. si nu-si ia ochii de pe mine ori de cate ori mergem in directie opusa in parcarea din fata unui supermarket. Sa o cuceresc cu farmecul meu sau sa ma impiedic in fata ei cu speranta ca-mi va oferi o mana de ajutor? mi-e ca poate va rade si isi vede de drum si nu stiu daca farmecul meu va fi ceva sigur. Sa o abordez asa in fata supermarket-ului de unde oamenii ies din cu baghete si carne, trec pe langa noi in timp ce eu incerc sa o seduc - va imaginati ce scena patetica. Apelez la voi mari experti in idei nebune, deci, ce fac?
utilizatorii minori fara experienta, abtineti-va, ca s-ar putea sa va urmez sfaturile puerile numai sa-i fur un zambet.

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Pai direct, pur si simplu. Data viitoare cand va mai intalniti spune-i un buna, salut, buna dimineata, orice formula de salut banala, simpla si politicoasa. Ii poti spune direct ca dat fiind ca va intalniti de atata vreme deja se poate spune ca va cunoasteti, deci ati putea schimba o vorba, sa nu devina penibila situatia. Adica sa incetati sa va mai holbati in van, ca 2 melci, una la alta laughing Asta-ti spun eu tie, nu trebuie sa-i spui si ei. Vezi cum reactioneaza la asta, nu trebuie s-o ceri de nevasta din prima vorba. Nu e exclus sa te ia de cap cand o auzi vorbind (in sensul rau, sa fie proasta rau) sau poti afla ce parere are, daca e neduemrita ca te uiti la ea sau daca te place. Pe urma lucrurile decurg de la sine, nu e cazul de complicatii cand totul poate fi simplu happy

| anonim_4396 explică (pentru mixxjim):

Cand ti-am vazut avatarul si numele in casuta cu notificari, deja stiam ca o sa-mi dai un raspuns pe placul meu tongue

| darrio2007 a răspuns (pentru mixxjim):

Au acelasi sex.Merge sa o ia de nevasta? Citeste mai bine intrebarea.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Se pare ca ai o problema cu cei ca mine si nu-ti vezi de viata ta.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am nimic cu nimeni.Mai ales cu tine.

34 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca esti femeie ocupate de viata ta, nu e bine sa fi lezbiana.

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Am intrebat altceva, nu are legatura cu orientarea mea.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu dar nu e normal sa te dai la alta femeie, cauta un tip.

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Nu caut si nu ma intereseaza.
cand participi si tu la modernizarea mentalitatii romanesti?

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci cand copii sunt educati cum trebuie, cand lumea nu mai vorbeste de homosexuali si lesbiene si cand nu se mai aude (sunt baiat si imi place de un barbat sau sunt fata si alta fata vrea sa ma abordeze ma pupa, etc.) Mie imi place mentalitatea comunista pentru ca atunci nu erau atatea prostii in capul oameniilor cum e acum.

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

In timp ce tu iti bagi unghia in gat ca ramai singur, eu voi fi iubita de o femeie frumoasa. spune atunci, cand ai ales sa fii heterosexual.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Termina cu prostiile tu habar nu stii ce fac cu viata mea asa ca nu mai generaliza, mai bine ai tu grija sa nu ajungi cu femeia aia, sa nu te faci de ras pentru binele tau.

| caramela a răspuns (pentru mgtow):

Uite un raspuns care imi placelove strucklove struck

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Important e sa te apropii cumva de ea! Din doua priviri si trei vorbe, vei stii cu cine stai de vorba si implicit ce sanse ai.

| anonim_4396 explică (pentru мιнαɛℓα36):

laughing imi iei toate intrebarile la rand?

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu. Le-am luat pe saritehee hee

| anonim_4396 explică (pentru мιнαɛℓα36):

Mersi pentru raspuns dar nu cer sfaturi de la nimeni cand vine vorba de femei, relatii romantice sau prietenii, ma descurc. trebuie sa imi stearga contul, am sa plang dupe tine

| darrio2007 a răspuns:

Tot eu.Amandoua va intersectati? Asta scrii tu in intrebare.Sa inteleg ca esti fata(femeie)? Dar vrei sa o seduci?

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Tu nu poti sa raspunzi direct fara sa intrebi? critica daca ai de gand, mi se va rupe.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu critic.Dar daca ocolesti raspunsul ai anumite obsesii.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Uimeste-ma, ce obsesie am? m-ai facut curioasa acum

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai alte orientari sexuale.Nu o spun ca sa te jignesc.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Aia nu-i obsesie si n-ai cu ce sa ma jignesti.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok.Respect alegerea ta si prefer sa ma opresc aici.Sa ai o zi buna.

| darrio2007 a răspuns:

Faci si de-astea? Ma amuza chestia asta.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Ce anume?

| Fatamuntilor a răspuns:

Ti-a facut aumite propuneri? Tu te-ai gandit la asa ceva ca te-ar putea privi asfel?
Stiu si eu ...invit-o la o cafea, vezi ce reactia are, apoi lucrurile se aranjeza de la sine!
Daca ai alta orintare sexuala, te abtii sa-i faci propuneri indecente ca s-ar putea sa ti-o iei in botlaughing

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Nu-s in Romania sa mi-o iau in bot. aici casatoria intre gay e legala si nemtii sunt toleranti. se vorbeste liber despre relatiile gay, suntem tratati egali.
eu vin cu propunerile, ca eu selectez oamenii. nu ma selecteaza nimeni pe mine si stiu cand cineva e interesat/a de mine. nu imi fac iluzii ca pustanii in calduri care se excita la un "buna!"

| Duucu a răspuns:

Caută-ți un bărbat, nu prea e de acord lumea în mare parte cu homosexualitatea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai frate...
sa nu cumva sa spui cand ai ales sa fii hetero, bagi ignore ca ultima...pfff ca raman fara cont

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.Daca esti femeie si iti place de acea femeie, esti in alta tara unde orientarile sexuale sunt permise si tu vrei...liber. Da-i un buna ziua femeii azi, un buna, ce mai faci maine si poate reusesti sa o inviti la o cafea.De acolo e mai smplu.Ma gandesc doar ca acea femeie sa te confunde cu vreo cunostinta si se uita mai insistent deoarece crede sau nu, ca esti acea cunostinta.Deci la inceput doar un salut sau buna ziua si apoi la o cafea, poti sa ataci.O zi buna.

| TPUuser199 a răspuns:

Poate ea se uita la tine, pentru ca te uiti tu la ea laughing

| GeorgeMojoiu a răspuns:

laughing)))))))))))

| claudia5fabules a răspuns:

Poate se uita la "ochii tai frumosi" si modesti pentru ca te holbezi tu la ea si nu intelege de ce

| anonim_4396 explică (pentru claudia5fabules):

Nu ma holbez la nimeni pe strada cum fac altii. ii observ din intamplare. te uiti in jur ii observi cat stau cu ochii pe tine, te mai uiti si ei inca nu-si iau ochii de pe tine.