| ionutchiriac222 a întrebat:

Întrebare: dacă am vorbit cu grupul meu de prieteni (fete+băieți) că ieșim afară la o oră anume, iar când ies să găsesc doar două fete. Restul, adică doi băieți, au plecat cu unele și „se vor întoarce". Voi cum considerați asta, în primul rând ca prieteni? Ori zicem că ieșim cu toții, ori te duci după niște fete de clasa a opta. Ditamai băieții mâine-poimâine clasa a douăsprezecea. Jur că nu îi mai suport pentru chestii d-astea, eu vă spun sincer am impresia că au creierul jos și nu în cutia craniană. Și vin după două ore, iar unul dintre mai jmecheraș, a început cu vrăjeala, știi ce mai face julitura din ianuarie. El a argumentat că a trebuit să-l ajute. De când e hoes before bros?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca fiecare face ce vrea, prin prisma prioritatilor lui!
Astea sunt copilarii, nu prietenii!

| sierra1 a răspuns:

"De când e hoes(?) before bros?"

admite că ai picat pe locul 2 la faza asta

| Freya1 a răspuns:

Nu e ok sa nu te ți de cuvânt, dar trebuie sa ști ca la ani voștri hormoni sunt prioritari.

Când aveam și eu varsta voastra sau știam băieți de vârstă voastră, tot asa lăsau totul de o parte și se duceau și după cersetoarea din colt dacă miroseau ca e rost de giugiuleli (sa nu zic altfel).

| ionutchiriac222 explică (pentru Freya1):

Eu sunt de acord cu tine... problema este ca nu stiu cum sa reactionez intr-o situatie de astea. Pentru ca nu pot sa fiu indiferent, adica ala sa-si bata joc de mine o ora si jum ca are el doua fetite de a 8 a care habar n au de ele si le baga vrajeala. Oricum s-a dat la toate fetitele posibile din orasul asta, e renumit rolling on the floor

| Freya1 a răspuns (pentru ionutchiriac222):

Cel mai bine e sa nu te mai asociezi cu oameni cu, care nu coorelezi.
Sau sa începi și tu sa umbli după fetite. big grin

| anonim3247 a răspuns:

Ce ai scris aici e absolut normal la 17 - 18 ani la ei - am impresia că au creierul jos și nu în cutia craniană

| ionutchiriac222 explică (pentru anonim3247):

Erau niste fete de a 8-a... totusi. In mod clar nu iubitele lor