| Baschetbalistu_Andrei_1996 a întrebat:

Intrebare idioata...dar na..nu am ce face si ma plictisesc. Daca o fata vine la tine acasa si inainte sa plece de la tine iti raspunde la sarut si se implica la o problema a familiei mele...inseamna ca doreste o relatie serioasa cu mine si ca ma place?

Răspuns Câştigător
| Swae a răspuns:

E destul de clar ca vrea sa aiba treaba cu tine. Nu se prosteste.

18 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Iti raspunde la sarut? Pai s-a ajuns acolo?

Sau daca era "salut" si chiar daca se implica in problemele alea de familie... posibil sa fie doar amabila, nu trebuie sa gandesti asa departe.

| Baschetbalistu_Andrei_1996 explică (pentru DoarBogdan):

Da, s-a ajuns acolo. Si da, a raspuns si la sarut, pot spune ca chiar m-a dominat.

| siriusblack98 a răspuns:

''iti raspunde la sarut''? Cum vine asta? Daca te-a sarutat inseamna ca nu doreste o relatie cu tine si nici nu te place, doar se plictiseste. Iarasi daca este devotata si se implica in problemele familiei tale inseamna ca nu doreste ceva serios cu tine, este doar amabila.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ar fi bine să se implice când o să fie cu tine la casa ei, nu acum. Chiar dacă te place, este semn rău pentru ce o să urmeze.

| Baschetbalistu_Andrei_1996 explică (pentru siriusblack98):

E pe dracu...Te intreb altceva, cum poti ce saruti o persoana cand nu esti atras/a de el/ea? SI ca sa fii amabil nu trebuie neaparat sa te saruti si ce faci lucruri intime cu el/ea!winking

| Swae a răspuns (pentru Baschetbalistu_Andrei_1996):

Stie fata ce vrea

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Baschetbalistu_Andrei_1996):

Pai nu inteleg cum vine asta. Iti raspunde la sarut? Deci efectiv la sarut? Pai daca s-a ajuns sa va sarutati... nu aveti o relatie? Ca doar nu va sarutati asa intamplator.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru siriusblack98):

Adică el a dat s-o pupe și ea nu l-a împins și căpăcit.

| Baschetbalistu_Andrei_1996 explică (pentru DoarBogdan):

Ne stim doar de 3 zile..nu stiu. poate ea crede ca suntem. Dar eu nu rolling on the floor)))))). Adica nu am avut o conversatie despre asta...

| siriusblack98 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Mie mi-a si comentat la raspuns ca sa-mi explice dar mai rau m-a bagat in ceata laughing

| Frank51 a răspuns:

"raspunde la sarut" - cum definesti tu asta si ce semnifica asta pentru tine? Cati ani ai?

De la un sarut nu poti trage concluzii, o poti face si fara sa fi atras sau sa vrei ceva serios. O persoana o cunosti dupa mult timp si multe experiente impreuna, deci putin probabil ca fata respectiva sa stie exact ce vrea.

Nici dupa ce mi-a ajuns in pat nu am incredere, daramite dupa un simplu sarut...

| siriusblack98 a răspuns (pentru Baschetbalistu_Andrei_1996):

Eram sarcastic, nu ma gandeam ca trebuie sa-ti desenez evidentul.Te exprimi foarte prost, ai bagat dracu pe toata lumea in ceata.''Cum poti ce saruti o persoana''; ''SI ca sa fii amabil nu trebuie neaparat sa te saruti si -ce- faci lucruri intime cu el/ea!'' bai n-are sens ce spui la cum te exprimi.Ai baut ceva? Ai luat speis? laughing

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ciudat că a fost la tine și abia când a plecat v-ați pupat. Ați fost cuminți sau ați făcut sex fără să vă atingeți buzele, ca roboții? Că dacă e a doua, clar că nu vrea nimic laughing.

Nu mi se pare că întâmplarea asta spune ceva despre intențiile ei, prea puține informații.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru siriusblack98):

Am citit si eu laughing

Dar sa clarificam lucrurile pentru el, sa nu parem rai, da, vrea o relatie cu tine. Nu stim daca serioasa sau nu, in schimb.

Succes sa ai!winking

| Simpatic a răspuns:

Iti dai seama si singur ca da te place si vrea sa fiti impreuna.

| antimulte a răspuns:

Inseamna ca e interesata de o relatie, cam atat, tu nu merge atat de departe sa te vezi si insurat inca. Nu cred ca e cazul, chiar daca zici ca incearca sa te ajute cu problemele din familia ta.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu neaparat! Poate fii tot din plictiseala, sau fiindca ii place sa-si bage nasul in problemele altora.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu.
Poate sa mai aiba inca 5 ca tine, cu care sa isi acumuleze "experienta in relatii", sau "experienta cu barbatii". Exista foarte multe tufe din astea. Dau mai mult decat trebuie in relatii, dar ele nu vor nici o obligatie, vor doar atentie.
In ce circumstante a ajuns la tine acasa?