| mar1us20 a întrebat:

Intrebare pentru. cuplurile vechi: As dori sa stiu cum faceti sa pastrati pasiunea in relatie si sa nu apara monotonia si plictiseala?

Răspuns Câştigător
| ingeras_3699 a răspuns:

Pai sa fiu sincera eu nu ma uit la altcineva decat ca la un prieten in afara de iubitu meu si ca sa nu ma plictisesc discut despre cum ar vrea el sa fie relatia ca sa fie aproape perfecta asta pentru. monotonie dar pentru.pasiune ne intalnim des si pe ascuns uneori ca sa devina mai incitant deci dragule nu-ti lasa prietena sa prinda aripi si sa zboare la altcina va decat la tine. foanda daca se poatea si succes in dragostewinking

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cât de vechi?

Răspuns utilizator avertizat
Abh
| Abh a răspuns:

Crede-ma ca, atunci cand ai copii, nu ai timp sa te plictisesti.In plus, nu trebuie sa uiti niciodata de partener. Un sarut, o mangaiere, o vorba buna, fac minuni la orice ora din zi.

| darrio2007 a răspuns:

Inventam lucruri noi. Facem dragoste ca in prima zi.Au trecut ceva ani de atunci.

| Cocoa a răspuns:

Ele apar oricum, ideal ar fi sa va mobilizati[atunci cand nu aveti chef sa faceti nimic...sa faceti,oricehappy,atunci cand va certati din te miri ce sa fii tu cel care cedeaza, o sa ii placa la nebunie, atunci cand nu mai suportati oamenii din jurul vostru sa plecati...in lume, important e ca sunteti impreunaon the phoneSucces!happy

| BeHappyForMe a răspuns:

Noi ne tachinam non-stop, si vorbim despre orice ne mai face si surprize din cand in cand mai mult eu sunt cu ideeile traznite noi suntem impreuna de 3 ani dar nu ne-am plictisit si nici nu cred ca o v-om face si de 1 an locuim si impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fii tu insuti mereu si sa nu fie nevoie sa incerci sa pastrezi pasiunea ci s-o traiesti pur si simplu.Natural.