| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete/femei : ati abuzat financiar vreun barbat? : )

Răspuns Câştigător
| Uvox a răspuns:

Sunt bărbat, cred ca suntem in masura sa răspundem si noi. Poate cei mai in masura.
Da, am fost.
Si da, se va mai întâmpla.

| Endoryus a răspuns (pentru Uvox):

De fapt ar trebui ca barbatii sa fie unici care pot raspunde. Nu cred ca e una atat de tembela sa afirme asa ceva.

| Uvox a răspuns (pentru Endoryus):

Evident ca este asa cum spui.
As vrea sa ma înșel dar înclin să cred ca scopul real al întrebării era un "schimb de experiență".
?

| Endoryus a răspuns (pentru Uvox):

SI eu cred asta. Ma uit mai sus si rad pe sub mustati. Poate fetele cred ca exista una care se duce la unu si ii zice " da ba bani", nu ca pretentiile alea de plata a consumatiei, vacanta platita, hoteluri/ restaurante etc, sunt de fapt chestiile unde bate intrebarea mai sus.

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Unele vroiau sa abuzeze de mine altele nu. Data viitoare primul lucru care voi afla de la dansa va fi acel venit salarial si ce loc de munca are ca sa stiu daca merita sau nu macar cateva sexe la ocazie

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, niciodata!

| Andreeush a răspuns:

Nu și nici nu am de gând!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adica cum? sa-i furi lu gagiu-tu 2 lei din buzunaru de la geaca, sau la ce te referi?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu. Adica sa storci bani multi de la un fraier.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eram curioasa, atat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De exemplu curva cu care se insoara fostul meu il abuzeaza financiar iar lui ii convine. Ii mai da si el o m.e si asta e.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai da,
o mana spala pe altalaughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ala o spala cu instrumentu in gura?

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca era si fata ai inteligenta si se duce la pomana in Europa scapa al tau de abuz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ea a zis ca se spala cu placere cu instrumentu in gura?

| Alexxiax98 a răspuns:

Nu, nu as abuza de nimeni, in nici un fel.