| NN_9003 a întrebat:

Intrebarea asta a fost editata...

5 răspunsuri:
| ioana_3527 a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sa stii cum sa te comporti gen:nu tipi, nu razi ca sparta si cel mai important sa nu vorbesti tarehappype urma vezi tu ce se mai intimpla oricum cel mai bine este sa fi tu insuti atunci vei vedea daca baiatul te place la fel si invers pentru baieti

| Sky_6013 a răspuns:

Iti zic sigur la prima intalnire nu il lasa la sfarsit sa te sarute sau sa te ia in brate. In rest nu cred ca exista reguli. happy

| Roxxu13 a răspuns:

Nu sunt reguli la o prima intalnire! Trebuie sa te porti cat mai natural si sa lasi totul sa curga de la sine. Legea nu spune sa nu faci aia si aia la prima intalnire...Insa ai grija ca prima intalnire sa nu ajunga tocmai in patwinking Bafta:*

| Flav a răspuns:

Prima regula: nu exista nicio regula.

| NN_9003 explică:

Pe aia cu imbratisatul/sarutatul am inteles-o. Dar... ceva reguli de bune maniere? Tot pentru prima intalnire...