| Chainsaw a întrebat:

Iphone 4 abonament cosmote pe 24 luni 400 ron.Trebuie sa fac un alt abonament si cum platesc aia 400 ron pe luna timp de 24 de luni? Sau pot sa prelungesc alt abonament? Cum as putea face?

1 răspuns:
| valentino52 a răspuns:

Cum sa intelegi ca doar 400 lei e telefonul? 400 lei banii jos si dupa aia timp de 24 luni platesti un abonament de vreo 39 euro pe luna sau 37, 5 nu mai stiu cum e la cosmote. Deci dai 400 lei jos si inca vreo 100 si ceva de lei pe luna daca nu depasesti si ai extracost. deci total telefonul o sa te coste vreo 40 de milioane dupa 2 ani de zile in loc de 24 cum costa el acum.