| anonim_4396 a întrebat:

Iubita mea nu știe pe cine sa aleagă dintre Mine și fostul ei fostul ei s-a întors la ea și s-a despărțit de ea odată când cineva a mințit ca l-a înșelat cu mine el o lăsa singură și acum o lasă singură nu s-a schimbat și atunci ne a înjurat de morți acel om dar eu am fost mereu alaturi de ea și sunt alaturi de ea mai am și treburi că e normal să stau cu nepotul meu cel mic și să îmi mai ajut mama mea dar am iubit-o și o iubesc niciodată nu am înjurato și niciodată nu îi am făcut nimic rau pe cine sa aleagă? eu o cunosc din înainte să fie ea cu acel tip împreună pe cine sa aleagă pe mine sau el?
El odată a stat supărat pe ea și am stat sa îl impac abia am reușit fraților câteodată zici că e bătut în cap nu am nimic personal cu el doar că mi-a fost frică când a revenit înapoi
Iubita mea și eu avem niște probleme din naștere și eu am handicap dar și 2 clase acel băiat are tot 2 clase dar nu probleme eu scriu corect citeșc de la 7 ani scriu bine pe telefon și calculator pe caiet doar de tipar eu nu am stat supărat pe ea și dacă am fost ma împăcat ea și am rezolvat dar acel băiat a mai spus înainte ca el și bea și fumează iubita mea nu fumează și eu nu beau și nu fumez sunt major am 19 ani fac 20 iubita mea are 27 și acel băiat 17 la noi diferența de 8 ani chiar nu e mult frate pentru că sunt alti cu mult mai mult
Pe cine sa aleagă?
Eu sunt iubitor odată de alta fata am fost înșelat cu 3-4 băieți cred.
Și de altele părăsit
Și ea se gândește pe cine sa ia voi pe cine ziceți eu? sau ăla mă numesc cristian și acel băiat Cristian Daniel

27 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ce poveste demna de sectia Balaceanca am citit...

| Celestina003 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu mai spune așa ca mor de râs laughing)

| anonim3247 a răspuns:

Caută alta de vârsta ta cu handicap ca tine și aia nu te va mai înșela cu nimeni.

| anonim_4396 explică (pentru anonim3247):

Pai ea nu ma înșelat și nu vreau alta de anii mei că sunt rele

| Continchiscontsters a răspuns (pentru anonim_4396):

Fa bine orice ar fi tu fa bine și cei corect Dumnezeu știe ce are de făcut asculta ma ia în considerare ce-ți spun și scriu și de nu iei în considera ce-ți spun și ce-ți scriu gândește în pic la ce ți-am zis și adu-ți aminte ce-ți spuneam aicia.

| anonim_4396 explică (pentru Continchiscontsters):

Am înțeles.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Și încă ceva el odată îi spune că revine la o oră și trece mai mult timp adică mai întârzie asta poate că e ok că nu poți zice că e ceva de rau se mai întâmplă dar odată l-a văzut activ pe insta și a zis că a adormit cu telefonul pe videoclipuri am testat și eu și nu se oprea telefonul dar el nici nu îi mai scrie îi scrie și mai greu ca înainte de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Și de ce credeți că a revenit?
El a spus că s-a gândit la ea mereu dar odată când l-am găsit nu ma întrebat nimic ne-am cunoscut pe un joc dar am vorbit pe mai multe eu cu ea și încă vorbim și ne iubim
Și ăla a spus că ei când s-au despărțit nu a mai intrat pe locul ala o lună dar eu înainte pe alt cont in care îl mai aveam la prieteni pe el și încă cineva am fost la ei și m-am certat cu ei era și el și nu trecuse o lună a revenit pe 22 mai el și despărțirea lor fusese pe 23 ianuarie de atunci sunt cu ea.și pe 23 mai au devenit împreună în jocul ăla.
Fix ba fix după 4 luni bag pl

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Și încă ceva iubita mea înainte de supăra pe mine că adormeam in timpul când eram cu ea in joc și vorbeam pentru că am avut hepatita la ficat și sunt obosit mă simt obosit așa joc jocul ăla de la ora 12-13 până la 2 noaptea dar mai ies și afară și mai joc la acest băiat îi a plăcut că nu o lăsa singură că asta o supără că eu o las singură nu adorm mereu dar și el a început să facă asta

| anonim_4396 explică (pentru Continchiscontsters):

Ba da nu te mai rade doar atât știi spune dracu un sfat sau macar ce sa fac și atât citește întrebarea aia spune că de asta v-am zis pe cine sa aleagă ce sa facem ce sa fac atât nu te doare gura de la un sfat

| anonim_4396 explică (pentru Continchiscontsters):

Ce dracu razi mereu

| anonim_4396 explică (pentru Continchiscontsters):

Ce dreacu înseamnă asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune ce ai de spus că nu mă rănești

| AmandinaDragan a răspuns:

Sunteti RRomi? De ce injurati?

| Continchiscontsters a răspuns:

Sper cu toată inima sa nu fie caz real.

| anonim_4396 explică (pentru Continchiscontsters):

Pai chiar e..eu nu am venit aici să fac la caterincă

| Celestina003 a răspuns (pentru Continchiscontsters):

Mie îmi spui...

| Continchiscontsters a răspuns (pentru Celestina003):

Ce? Ce am zis? Ce ți-am spus ca nu ți-am zis nimic frate?

| Celestina003 a răspuns (pentru Continchiscontsters):

"Mie îmi spui" adica sunt de acord cu tine.

| Continchiscontsters a răspuns (pentru Celestina003):

Mia intrat ceva în ochi laughing))

| Celestina003 a răspuns:

În primul rând, dacă este real, aia are 27, aia va șmecherste pe amândoi cum vrea si cred că nu e mulțumită cu adevarat de niciunul, mai bine să te aleagă pe tine pentru că ești mai apropiat de vârstă ei! Cred că celalat nu o să vă lase in pace chiar dacă o să continuați relația dacă încă o place, si in al 2 rând esti asa de stresat pentru o relație de pe joc îmi pare rău să spun dar nici nu este o relație reală nici cu tine nici cu ăla.