| anonim_4396 a întrebat:

Iubita mea s-a despartit de mine si s-a mutat nu stiu unde acum o luna si zilele astea am vorbit cu ea ca sa ramanem prieteni dar eu cred ca putem sa incepem din nou relatia, sunt doar idei pe care le cred sau nu, a mai zis si ea ca daca nu mai fac faze aiurea ramanem prieteni, voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Silwian a răspuns:

Pai ar trebui sa o lasi in pace! Sa se linisteasca! Tu sa ti analizezi toate faptele aiurea si daca vei putea sa te schimbi! Scuza ma ca ti zic.dar e posibil sa se fi mutat cu un alt baiat!

| Adrian_Adi_1995_yPVt a răspuns (pentru Silwian):

Asta a facut si mai are hainele la mine si niste acte pentru nu stiu ce am sunat-o si a zis ca nu mai are nevoie sa ma vada si nu vine pentru ca nu mai vrea sa ma vada nu stiu unde sta ca i leas da inapoi ca nu am dupa ce sa le arunc

| Silwian a răspuns (pentru Adrian_Adi_1995_yPVt):

Daca nu sunt niste acte importante nu te mai agita! Si apopo despre haine! Daca s cumparate de tine. ceea eu cred ca asa ar fi...este normal sa nu le mai doreasca! Ai grija de tine nu te mai zbate in gol pentru cineva care nu te apreciaza!

| Adrian_Adi_1995_yPVt a răspuns (pentru Silwian):

Multumesc frumos silwian nu sunt cumparate de mine dar este foarte incapatanata si se enerveaza foarte repede si are incredere in toata lumea creezand ca toti is buni si vor sa o ajute si daca vine inapoi la mine nu o mai accept pentru ca nu mai vreau sa trec prin ce am trecut si eu am 24 de ani si ea are 22

| Silwian a răspuns (pentru Adrian_Adi_1995_yPVt):

Multi inainte! Traieste ti viata fii fericit! Fruntea sus! Chiar daca i greu acum! Si nu o mai cauta sub nici o forma! Adica nu mai cauta motive sa o cauti!

| Adrian_Adi_1995_yPVt a răspuns (pentru Silwian):

Multumesc dar nu inteleg de ce s-a despartit de mine pentru ca am facut de toate si nu i-am cerut nimic in schimb si cu maicasa si cu datoriile care au fost mari si inca mai are datorii in fine multumesc inca o data silwian

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ai cum sa ramai prieten cu una care te-a lasat - prinzi alta si uiti de asta

| Adry05 a răspuns:

Nu există prietenie cu adevărat după o relație

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu cred, ci știu din experiență.
O prierenie pură între un bărbat și o femeie nu este posibilă.
Dacă acum te joci de-a prietenia imposibilă cu ea, asta îți încurcă viața.
Așa că eu zic să o treci rapid, dar rapid la capitolul amintiri pe care le vei povesti o dată la nepoți și să-ți vezi de drumul tău, să faci faze cu alta.

| Justme79 a răspuns:

Buna părerea mea este că până nu vorbești personal cu ea îți dai seama că nimeni nu poate ști cu adevărat ceea ce își dorește, gen să continue relația sau doar o simplă prietenie și nimic mai mult, mai contează și circumstanțele în, care voii v-ați despărțit happy!

| Adrian_Adi_1995_yPVt a răspuns (pentru Justme79):

Neam spus cuvinte grele unul altuia dar eu cred ca are niste probleme mentale din cauza ca am fost in izolarea asta doar din izolare ne-am certat si ne-am despartit stam intr-un oras mic si toata lumea ne cunoaste si o intreaba si pe ea si pe mine de noi, acum i-am dat niste bani sa mearga la maicasa dar am vazut ca ii este foarte frica de mine si cred ca din cauza prietenelor ei ca poate au zis ele ca poate o bat sau cine stie ce ii fac, eu nu ii fac nimic pentru ca am avut un copil amandoi si nu o pot considera decat mama copilului noastru, a facut avort acum un an dar ne-am inteles de atunci pana acum in izolare din izolare ea se tot certa cu mine si a inceput sa ma minta si sa se ascunda de mine nu stiu ce sa fac, am vrut sa ma impac cu ea si a refuzat pentru ca nu era singura era cu o prietena de-a ei

| Justme79 a răspuns (pentru Adrian_Adi_1995_yPVt):

Cel mai bine este să o lași o perioadă să stea singura mai ales daca crezi că este posibil să aibă vreo mica depresie, in cazul de față nu cred că poți face mare lucru mai ales daca ea nu își dorește să continue relația ..eu cred că singura se va întoarce la tine de aceea mă repet cred, că este indicat să nu o cauți momentan las-o să se liniștească o perioadă este părerea mea îmi pare rau mai mult nu știu ce să îți spun!