| Andra2004 a întrebat:

Iubitul meu vrea sa îmi bage supozitor. Eu nu am mai primit supozitor de mica, dar știu ca atunci le uram. Sa îl las sa îmi bage? Ma va durea?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce vrea el sa i ti bage supozitor? Astea sunt lucruri intime pe care tu singură trebuie sa le faci, nu iubitul, normal ca te va durea daca nu stie, deoarece numai tu simti cit suporti nu altcineva.Ce varsta ai? Si incearca sa i ti bagi tu singură.

| johnnny123 a răspuns:

Wow... Cand credeam ca am vazut toate intrebarile tembele posibile, mai apare una...

Tu cati ani ai de nu poti sa-ti bagi singura un supozitor? Iubitul iti da si mancare cu lingurita si-ti ia temperatura?

In plus, ce cuplu este ala in care te simti mai confortabila sa scrii lucrurile astea pe internet decat sa le discuti cu prietenul tau?

| JicaContra a răspuns:

Daca vrei sa vorbesti despre secz hanal (nu ma lasa bot-ul TPU sa scriu fara h in fata), atunci categoria e foarte gresita
daca, chestia e medicala, iar categoria e foarte gresita

| Adry05 a răspuns:

Aaam. îți bagă că ți-a dat doctoru sau doar sunteți ciudați?

| Michaeel a răspuns:

Iubitul tau e normal la cap? De ce sa iti bage supozitor? Are fantezi sexuale chiar asa ciudate si nu stie ce sa mai faca? De ce l-ai lasa sa faca asa ceva? Supozitorul are si el un rol, nu il poti baga cuiva doar pentru ca n-ai ce face.Da-i doua palme si zii sa revina in realitate happy

| cristimihailov a răspuns:

Frica e amintirea durerii...
Asa ca lasa trecutul in urma si ia supozitor sau ce mai doreste prietenul tau.

Da-i o sansa.