| Robii a întrebat:

Joi e ziua iubitei mele si vreau sa ma duc la ea la 12 noaptea fix sa ii zic la multi ani, sa ii dau cadoul si florile. Aici intervine problema: Sa ii iau un trandafir rosu sau un buchet de trandafiri rosii?

Răspuns Câştigător
| Coma21 a răspuns:

O sa-ti raspund printr-o intrebare : Sa-ti spuna multumesc sau sa-ti sara la gat si sa te sarute cu patos?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Suficient si un trandafir daca este oferit cu dragoste.Numai sa-ti deschida usa parintii ei la 12 noaptea.

| neutrino a răspuns:

Un buchet mare.

| Emilian65 a răspuns:

Daca, cadoul este din inima, este suficient si un fir de trandafir rosu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buchet.