| simpluEu. a întrebat:

Lumeeeeeeeeeee, am in iulie o nunta in tara la o verisoara...problema mare e ca mie nu imi plac nuntile...nu ma simt eu in largul meu...in special cand sunt toate neamurile... urasc asta. ce ziceti...sa ma duc la nunta sau sa ii trimit bani?

14 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Te inteleg perfect!, si mie mi-e groaza de fazele cu pupatul a zeci de..., nu de alta, cat de groaza de a nu lua vreun herpes sau ceva de gen! O solutie ar fi sa te infigi printre primii la pupat, si astfel scade riscul! ...In rest, faci cum simti!

eileen
| eileen a răspuns:

Daca nu te simti bine, ii trimiti un cadou si niste bani, dar ar fi frumos sa partici la nunta...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Normal trebuie sa te duci... rezista si tu cateva ore...

Janina
| Janina a răspuns:

De ce sa mergi daca nu iti place, doar pentru ca e nunta lu verisoara? stai acasa, liniste, fara babe si rude insistente...mai bine trimite-i banii si cu asta basta.
gaseste o scuza buna tongue

| bunica a răspuns:

Lumeeee tu cand te vei insura "sau marita" si invitatii vor fi ca tine cine va veni la nunta? pai du-te la nunta si nu o sa-ti para rau.

| Ben. a răspuns:

Tirmite-i bani. nici ei nu prea vor sa te vada.hi hi hi

| Wtf9000 a răspuns:

Asa e! Marca banu si stai acasa.

| zuzuliana a răspuns:

Meri la nunta...macar daca tot ii dai bani mananci pe gratis...si cu siguranta o sa primesti si ceva pachet... dar daca ii trimit bani nu primesti nimic big grin

| simpluEu. explică:

@ben zona...nu stiu cat vor ei sa ma vada pe mine...cu toate ca nu ne-am mai vazut de ani si ani... dar nu imi plac fazele ca te iau la pupat... ce mare ai cresut...si toate chestiile acestea...in concluzie nu prea as vrea sa ii vad nici eulaughing

| simpluEu. explică:

Zuzulina mama...nu ma duc la nunta pentru a primi ceva. dar cred ca trimit un cadou...si gata...toata lumea fericita:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Te duciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
E nunta verișoarei tale. Nu mori dacă stai câteva ore.
Nunta nu durează o veșnicie.
Distracție plăcută și casă de piatră verișoarei.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu face darul cat biletul, drumul si oboseala. dar daca iti iubesti nespus verisoara si ai si bani de cheltuit... dar pe criza asta ea o sa fie multumita ca nu plateste inca un scaun la restaurant si pentru tine si DARU E DAR!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DACA AI UN MOTIV ANUME SA NU POTI PARTICIPA LA NUNTA VERISOAREI TALE, UNUL SERIOS, NU UNUL CA FAPTUL CA NU TE SIMTI IN LARGUL TAU IN SPECIAL ATUNCI CAND SUNT NEAMURILE TALE DE FATA SAU NU PREA AI OBICEIUL DE A MERGE LA NUNTI INSEAMNA CA TOTUSI CEVA NU E IN REGULA CU TINE! CAND O SA TE CASATORESTI SI TU O DATA IN VIATA TA, O SA-TI DAI SEAMA CA NU VINE NICI VERISOARA TA LA TINE SAU DIN DIFERITE MOTIVE NU-TI TRIMITE BANI. SI TU A o sa te simti foarte prost in acel moment. dupa parerea mea eu te sfatuiesc sa mergi la nunta ei, la o nunta te poti distra, poti sa dansezi si tu cu tineretul de acolo, poti sa-ti faci prieteni si cunostinte noi, caci o viata avem si noi si merita sa o traim asa cum e ea, buna sau rea. si in plus o nunta ii aduna pe cei dragi alaturi pentru a sarbatori intregul eveniment impreuna.eu eram ca tine, dar am zis ca merg asa de bun simt la nunta unei verisoare de-a mea, intr-adevar nu m-am simtit prea ok, dar am dansat cu tineretul, am baut si am mancat dar intr-un final mi-am gasit si jumatatea acolo la nunta verisoarei mele, si sunt fericita si norocoasa ca m-am dus si nu am trimis bani ca sa nu mai merg si i-am dat chiar eu personal! deci du-te la nunta! carmen.

| nicoledulceytierna a răspuns:

Sa faci un mic efort happy, unul pentru toti si toti pentru unul...:*