| anonim_4396 a întrebat:

Lumina si caldura Pastelui sa va incalzeasca sufletele, sa va lumineze mintile, sa va deschida inimile spre iubire, credinta, iertare. Sa fim mai buni, sa ne bucuram din plin de frumusetea tuturor lucrurilor care ne inconjoara si sa daruim iubire celor dragi. PASTE FERICIT!

Stiu ca nu este o intrebare, dar pentru ca am petrecut clipe frumoase aici am dorit sa fac tuturor o urare. Daca imi acceptati aceasta urare facuta din suflet va rog sa nu o stergeti.
Cu drag si respect Lora.

13 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Paste linistit si plin de caldura Lora.

mira
| mira a răspuns:

Multumim.Este o urare foarte frumoasa.Iti urez si tie senin in suflet.

| Razvan a răspuns:

Multumim Lora!big hug
Paste fericit si tie si familiei tale!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Multumim pentru urari draga mea, iti uram si tie un Paste Fericit si lumina invierii sa iti lumineze toata viata laturi de cei dragi tie!

| Dara a răspuns:

Multa sanatate, liniste si bucurii. Sarbatori pascale fericite si tie Lora.

| Mya a răspuns:

Multumim Lora! Si eu le doresc tuturor liniste sufleteasca, sa invatam sa iertam mai usor, sa impartasim iubire si sa uitam zilele negre care uneori ne intuneca judecata! Sa ne bucuram de aceste zile si sa nu uitam adevarata semnificatie a acestor zile, care este mai presus de concedii, bucate din belsug ori daruri! Multa sanatate si petreceti momente frumoase alaturi de cei dragi! happy
PASTE FERICIT tuturor!

| Malvina24 a răspuns:

Paste fericit si tie lola!

| deffect a răspuns:

Multumesc la fel :* un gest frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumim, la fel, Lora, ai fot un membru apreciat aici sa stii, pacat ca ai plecat! Paste cat mai fericit si plin de lumina

Răspuns utilizator avertizat
| julieta_love a răspuns:

Prin Sfânta Inviere,
A Domnului Hristos,
S-aveţi în casă pace
Şi-un suflet luminos.
Iar Tainele Divine :
Iubirea şi Speranţa,
Încrederea, Lumina,
Să vă-ncălzească viaţa.
De Sfînta Sărbătoare,
S-aveţi suflet curat,
Pască şi ouşoare:
UN PAŞTE LUMINAT!

| julieta_love a răspuns:

Sint foarte frumoase cuvintele... te felicit si eu

| superbabbyy a răspuns:

Ms si tie la fel