| Beatrice5562 a întrebat:

M-am despărțit de iubitul meu in urmă cu 4 luni si inca mai ținem unul la altul dar nu mai vrem niciunul sa fim împreună.
Ar fi ok sa rămânem prieteni?

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"M am despărțit de iubitul meu...Ar fi ok sa rămânem prieteni?"

aia e doar in filme (d-alea nașpa)

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai cine va opreste? Faceti ce vreti. Puteti sa ramaneti si prieteni.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa va intilniti sa discutati serios despre asta. Si sa incheiati totul cu un make-up sex fulminant. Va tin pumnii!

| Sofer a răspuns:

Asta voi decideți. Eu unul nu aș mai tine legătură cu fosta pentru ca mi-ar face rău.

| Werrich a răspuns:

Dacă nu te deranjează sa ieși cu el și cu viitoarea lui iubita ar fi ok.

| laSoledad a răspuns:

Orgoliul la oameni e mare cat China.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne intrebi pe noi?laughing fa ce vrei

| Cristian84 a răspuns:

Da de ce nu

| Denisaregina a răspuns:

Iubire dupa prietenie, exista insa din pacate prietenie dupa iubire nu. Acum fiecare face cum crede ca este bine pentru el, insa o prietenie dupa o despartire exista rar.