| anonim_4396 a întrebat:

M-am săturat de Tinder, Facebook Dating, aveți alternative unde pot cunoaște oameni faini?

12 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Realitatea bate intotdeauna online-ul.

| MaTrIx8378 a răspuns:

În viata reala

| GoLoveYourself a răspuns:

Fă un curs de ceva care te interesează și poate întâlnești pe cineva cu care să ai ceva în comun. Dacă nu întâlnești, măcar ai lucrat la tine și te ajută pe mai departe.

| Violleta2022 a răspuns:

Afara, pe strada, oriunde IN lumea REALA!

| relian a răspuns:

Astia is oamenii, cai gasesti pe net, ca ii vezi pe strada sau altundeva, tot oameni sunt.
Cum gasesti oameni faini ce spui tu? Depinde ce cauti, ce inseamna la tine oameni faini, depinde ce vrei si tu.

Vrei oameni doara sa vorbesti pe internet, doresti sa cunoasti oameni asa fata in fata, deci is optiuni mai multe.

Din ce am observat, oameni faini cum spui tu is mai rari laughing nu degeaba zicea Dinica populatuie multa, oameni putini laughing stia ala ce stia.

| ReddY25 a răspuns:

În cluburi

Răspuns utilizator avertizat
| AliGab a răspuns:

In actiuni de voluntariat. Poti face si ceva folositor altora si poti cunoaste si oameni faini

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Majoritatea oamenilor faini s-au tirat demult din tara, e greu sa dai de oameni calumea.

| 1234568807 a răspuns:

Inainte sa apara toate aplicatiile astea oamenii se cunosteau cu contact social in viata reala, ce vremuri frumoase

| dariaflorina a răspuns:

Prin activități de voluntariat, prin cluburi, proiecte. Altceva nu prea știuhappy

| Pths89 a răspuns:

Îți recomand să mergi la ceva cursuri de dans? in mod special tango sau ceva latino, ai sa fi uimit(a) ce lume faina vine și cât de recreativ este, te ajuta să-ți schimbi și cercul de cunoscuți în care nu te atrage nimeni/nimic, chestiile astea virtuale sunt ceva mașini de făcut bani pentru unii, ieși din casa, fa lucruri noi cu oameni noi. Bafta