| pitikaluialexu a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu un sfat? eu vreau sa merg la liceul in care e si iubitul meu... dar parintii mei nu accepta cum pot sa ii convingcryingajutati`malove struck!

Răspuns Câştigător
| 3udoareu a răspuns:

Eu cred ca uh ar trebui sa mergi acolo unde iti e loculwinking In plus, nu se stie daca pana in toamna, cand incepi liceul vei mai fi cu el( scuze poate pun la idoiala iubirea lui fata de tine dar nimic nu e sigur in ziua de azi). Daca ai medie mare, poti profita de sansa ta, du`te acolo unde iti e locul! happyBaftahappy

3 răspunsuri:
| TotLora a răspuns:

Dar de ce nu se transfera iubitul tau la liceul la care esti tu? SI parca acolo mergi sa inveti iar intalnirile sunt pentru timpul liber. Nu asa este ordinea si normal?

| pitikaluialexu explică (pentru TotLora):

Multumesc pentru sfat acum i-am convins si pe parintii mei...e totul in regula.ne-am intalnit aman2 familiilelove struck si am rezolvat problema. voi merge acolo pentru ca parintii sunt de acord si totul va fi bine chiar daca ne vom despartii eu imi continui scoala acolo:* mersii mult:*

| loveforyou98 a răspuns:

Nu cred ca e bine sa te muti in acelasi liceu cu iubitul tau si iti spun asta pentru ca am avut si eu un caz in familie in care verisorul meu s-a mutat la alt liceu de dragul iubitei lui.si pana la urma s-au despartit ...deci cred ca cel mai bine e sa faci cum iti spun parintii tai