| simoniniI a întrebat:

Ma puteti ajuta intr-un fel? Miane e ziua iubitului meu si vreau sa ii scriu un mesaj roamntic, frumos si deosebit.din cauza parintilor meu noi nu putem fi impreuna si el cu cateva zile in urma a avut parte de o operatie de ziua lui nici nu o sa ne putem vedea si vreau sa ii scriu cel mai dragut mesaj!

2 răspunsuri:
| pisicutzamik a răspuns:

Pai,spune-i ca il iubesti si ca este o persoana importanta pentru tine

| SimonaQs a răspuns:

Poti sa ii scrii un sms in care sa ii spui ca il iubesti mult ca nu te poti gandi la alt cineva decat la el ca iti pare rau ca nu v-ati putut vedea ca ii urezi mlta sanatate, noroc, si o viata lunga alaturi de tine...

Funda? kiss