| anonim_4396 a întrebat:

Ma simt singur, ce pot face?

48 răspunsuri:
| aleee5262 a răspuns:

Cauta ti prieteni si stai de vorba cu ei sau cu familia. Distreaza te si iesi afara ca o sa te simti mai bine

| Catrice a răspuns:

Dormi
Asta dacă n-ai chef de plimbări, citit etc

| DontCryLittleHeart a răspuns (pentru aleee5262):

Nu am, unde sa-i caut, nimanui nu-i place sa stea prin preajma mea.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

I-ați o sawurma cu usturoi și un Pepsi rece mergi plimbate cel Mai bun prieten al tău ești tu

No sawurma no life -_-

| Frank51 a răspuns:

Cumpără-ți ceva frumos și scump, să vezi ce fericit ești în 2 secunde.

| Invictusman a răspuns (pentru GraniniCuPiersica):

Ba gata cu sawurma ca te bat răulaughing
Mai manca si tu altceva man happy
Sarmale
Ciorba
Musaca
Caviar

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Invictusman):

Sawurma cu sarmale -_-
Ciorba cu sawurma -_-
Musaca cu sawurma -_-
Caviar cu sawurma -_-
Ciorba de Burta cu sawurma -_-
Saltă de vinete cu sawurma -_-
Clătite cu sawurma -_-
Snickers cu sawurma -_-

Mănâncă bătaie cu sawurma in mâna și tot nu renunț la sawurma -_-

No sawurma no life -_-

| Invictusman a răspuns (pentru GraniniCuPiersica):

Te îngrași și nu te mai vrea dragostea vieții tale. Vad ca nu o mai întrat de ceva vreme.

| Invictusman a răspuns:

Cati ani ai? Nu ești singur, poți vorbi cu noi.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

E în depresie ca l-a părăsit, lasă-l sa se drogheze liniștithee hee

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Catrice):

Nu-s cu așa ceva dar tu mai mult ca sigur ai loat așa ceva

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Cu sawurma?

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

E băiat fain, nu îl jigni. Își găsește el o fata ok care îl va aprecia cu bune cu rele, pana la urma nu suntem toți perfecțihappy

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Invictusman):

Salut am 24 ma numesc onur Încântat de cunoștința îți voi Răspunde la întrebare mai încolo trebuie sa ies numai bine

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru GraniniCuPiersica):

Shaorma se scrie

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Adevărată

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te uiti la filme citesti te uiti pe net c am ce ai vrea sa faci se apropie noaptea, culca te.

| Invictusman a răspuns (pentru GraniniCuPiersica):

Stai liniștit, ca te știu!
Te duci sa îți cumperi shaorma? rolling on the floor

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Și pepsi

Nu-și găsește ca se îngrașă și devine urat.

| Catrice a răspuns (pentru GraniniCuPiersica):

Da da pepsi e drog shaorma e drog... ești pe droagehee hee

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Sa speram ca își va găsi și urat fiind.

Eu am văzut mulți băieți urâți sau grași cu fete frumoase. Acum fiecare cu norocul lui.

| Invictusman a răspuns (pentru GraniniCuPiersica):

Glumește cu tine, nu te supăra pe ea.

| Anonim2682008 a răspuns:

Scuze dar dacă oamenii nu vor să stea în preajma ta nu e vina lor, e vina ta trebuie să schimbi ceva la tine. Iar ca să nu te plictisești citește o carte, uită-te la un film, fă-ți temele (dacă ai), uită-te le Tik Tok sau Youtube.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Are un fix cu droagele pe mine de ceva vreme laughing
Ma aștept din partea lui la un roman de întrebare despre ce pretenții au fetele în ziua de azi rolling on the floor

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Ai grija ca dacă va împrieteniti nu o sa împartă shaorma cu tine.
Pai pretențiile sunt subiective, unele au mai multe, altele mai puține.
First time le cunoști apoi poți trage o concluzie legat de pretenții, nu ai de unde sa stii care are, care n-are.
Eu nu prea am văzut multe întrebări legate de acest aspect din partea lui.
Nu cred ca toate fetele de pe Terra au pretenții materiale.
Eu as avea nevoie de exemplu de o fata care sa ma asculte, sa îmi fie alături, sa o strâng în brate, sa ne iubim sub clar de luna, fiecare avem un tipar de gândire diferit, invididual.

Eu de ex. caut o fata gen, asa cum ești tu, sa ma binedispui, asa și alte fete cauta un băiat care sa le respecte, sa le asculte z sa fie alături de ele, sa le iubească etc.
Nu putem generaliza cum o fac unii de pe aici traumatizați.
Dacă nu ai personalitate într-adevăr este foarte greu sa găsești pe cineva.

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Invictusman):

Nu ma supăr pe Ia este de treaba o știu de mult pe (drogata zeion)

| Invictusman a răspuns (pentru GraniniCuPiersica):

Na, ma bucur ca va înțelegeți feciori.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

A avut alt cont nu știu ce o fi pus pe acolo.
Sunt luat, am nevasta, nu ma interesează fast food-istii.
Sa mergeți noaptea in pădure, sa dormiți în scorbura...nu?hee hee

| LastBlackNight a răspuns:

Te inteleg. Te sfatuiesc sa iesi mai mult din casa,chiar daca ai anxietate, te duci frumos intr-un parc, baga te in seama cu lumea, sau de ce nu, asteapta ca lumea sa se bage in seama cu tine, fa ceva pentru ca nu este sanatos si iti distrugi psihicul. Eu am experimentat complet ce inseamna sa fii singur, sa nu primesti un singur mesaj de la multi ani de ziua ta, sa vezi cum oamenii spun ca sunt in depresie si ca sunt SiNgUrI dar mai pe seara sa ii vezi cum se duc la gara sa sparga seminte in grupuri de cate 5-6 si sa uite complet de ce au zis,sa privesti cu invidie pe extrovertiti etc.
E enervant,dar incearca sa cauti o singura persoana,una care sa te inteleaga,una in care sa iti pui increderea,una care sa fie acolo, sa te sprijine, sa fie acolo cu umarul atunci cand plangi si sa zambeasca atunci cand razi. Evita prieteniile toxice, oricat de greu ti-ar fi, fa ceva pentru tine pentru ca singuratatea este mai rea ca ciumea, una din cele mai ingrozitoare boli si sentimente pe care poti sa il simti, mai ales daca nu e nimeni acolo care sa iti spuna ca o sa fie bine. Fa ceva, pentru ca undeva prin orasul tau exista cineva care se simte la fel si poate ca se va intampla sa va intalniti. Multa bafta si ai grija de tine.

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Nu m-ai nimerit, ma mulțumesc și dacă adorm în bratele ei ( desigur, la ea/mine acasă)
Nu știu ce experiente ai avut tu stimata domnișoară, dar eu sunt mai oldschool.
Pai mulți au conturi multiple, asta e.
"Sunt luat, am nevasta " ai stricat toată conversația, tipic țiesad
Ma doare capu ' și tu îmi dai și mai multe dureri de cap. Cred ca ar trebui sa vizionezi ceva desene animate, sau vb cu onur the King of sawurma...