| unomdeosebit a întrebat:

Mai ai sanse sa gasesti pe cineva dupa 30 de ani pentru a forma o relatie?

21 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu m-am recasatorit la 38 de ani si sotia 34. Avem 28 de ani de casatorie. Care-i problema? Chestia importanta este "filingul".

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Salontanul):

In cazul lui, putin probabil
Fosta i-a dat papuci pentru l-a tinut 3 ani in spinare.Cand femeii i-a venit mintea la cap i=a zis ca cica e matearialista!
Si ca sa ii raspund.Zic. Sansele sunt 40/ 60.
40 pentru tine.
Daca esti tanar /frumos, probabil vei avea sanse la doamne mai in varsta.
Hai ca nu e rau procentajul.

| unomdeosebit explică (pentru Fatamuntilor):

Daca nu era materialista o interesa faptul ca nu muncescc? cand iubesti un om faci totul pentru el

| Mopmop a răspuns (pentru unomdeosebit):

Ai dreptate! Insa nu il cari in spate sau sa il tii ca pe o lepra sa stea acasa... el fiind "barbat" sau cum iti place tie sa iti spui "unomdeosebit". Sunt satule femeile de oameni asa deosebiti ca tine! Mai ai o sansa daca macar nu esti gelos sau/si betiv. Scuze anticipat pentru mesaj insa cred ca e mai bine sa iti spun pe sleau cum sta treaba!

| cristimihailov a răspuns (pentru Salontanul):

Ai 70 de ani boss?

| Salontanul a răspuns (pentru cristimihailov):

Nu chiar. Doar 65 catre 66.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru unomdeosebit):

Atunci trebuie gandit putin ...invers!
Ai fi de acord sa tii o femeie, tu sa muncesti, iar ea sa stea acasa?
Sa aiba bani pentru unghiute, posete, SPA...
Mai mult. nici treburie casnice nu le face, angajezi pe cine!
Doar o iubesti, nu?

| sierra1 a răspuns:

Dacă ești un om deosebit, intoteauna vei găsi

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Desigur.

| johnnny123 a răspuns:

Depinde de persoana...

In cazul tau, un geniu neinteles care refuza sa munceasca pentru ca nu are chef si vrea sa fie intretinut de prietena, va fi destul de greu.

| unomdeosebit explică (pentru johnnny123):

Am un prieten care are 38 si prietena il iubeste asa poate o sa am si eu noroc

| Mopmop a răspuns (pentru unomdeosebit):

Prietena ta fosta sau prietena lui il iubeste? Ca nu se intelege...

| cristimihailov a răspuns:

Abia acum incepe viata...
Abia acum happy

| AliGab a răspuns:

Eu l-am intalnit pe sotul meu la 33 si avem si doi copii frumosi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil,nu știu ce să zic. Depinde și de norocul tău.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil, da. Probabil, nu foarte.

| Jus7t a răspuns:

Da normal.

| Eisenheim a răspuns:

Depinde in ce sens ești,, unomdeosebit", oameni deosebiți găsesc în general oamenii la fel de deosebiți ca ei happy cum spun și ceilalți aici, da sânt șanse la orice vârstă happy

| Lizuca1234 a răspuns:

Daca ai 30 ani nu inseamna ca esti mumie. cauta si vei gasi

| Amali23a a răspuns:

Greu dar sunt sanse

| Mihaa890 a răspuns:

Bună. Ai șanse la orice vârstă, doar ca pretențiile cresc și ai alte așteptări. Succes!