| Kleb a întrebat:

Mai am cateva luni si o sa pot incepe scoala pentru A1, insa parintii mi-au spus ca ma lasa sa dau de permis(tata m-a incurajat) insa nu ma lasa sa imi cumpar o motocicleta, deoarece "sunt multe prea multi idioti pe sosele"...Ce sa fac sa ii conving sa ma lase pana la urma? laughing Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| ovidiu123432 a răspuns:

Eu mereu conving pe cineva insistand, deci incearca si tu sa insisti cat mai mult si poate poate laughing.