| marilux a întrebat:

Mai are cineva părinți indiferenți ca mine?
Spre exemplu m-am dus azi la mama să-i zic că nu mă simt prea bine și mă ia în râs, zice că „Gata, chem salvarea?"
DUDE WTF și nu, nu o zice în glumă! Nici măcar nu-i pasărolling on the floor)) mdea

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te primesc la mine dar trebuie sa muncesti si sa ai 18 apoi ne tratam cu bune & cu rele

| marilux explică (pentru mgtow):

Hahah, ce amuzant eștirolling on the floor

| Adry05 a răspuns:

Poate dramatizezi orice durere cât de mică și de aia te ia la mișto

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asa sunt părintii din ziua de azi, nu mai au chef de copii, au ei alte griji pe cap, datorii lipsa locului de muncă stressul, si mai vi si tu cu o problemă banală pentru ei nu te simti prea bine, ea nu te a crezut i ca sa o lasi in pace ti a zis chem salvarea, tu ce varsta ai? Si acum din ce cauza te simti rau?

| marilux explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am 18 anirolling on the floor)

| mgtow a răspuns (pentru marilux):

Ai varsta majoratului poti sa vi, ma pregatesc sa iti cumpar biletu de tren

| Sofer a răspuns:

Măcar încă te țin în casa. Ești norocoasa de asta.

| LPCTSTR a răspuns:

Bine ca nu te trateaza ca pe o sclava sau te tin flamanda si fara bani sau te manipuleaza psihic precum unele cazuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hăhăhăhă wtf laughing
Să știi că și ai mei mereu au fost, doar atunci când eram în rahat până-n gât își aminteau că, sunt părinți sau poate că faptul că mi s-ar fi întâmplat ceva mie i-ar fi prejudiciat și pe ei deci, hai să-l ajutăm pă fraier. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpără-i o carte de parenting. =) astăzi au livrarea gratuita la libris.
Cumpăr-o și tu la mișto.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vine obosita de la munca si se plange fa exact la fel

| Jus7t a răspuns:

Te pregătește pentru lumea asta rea.

| Cristina788 a răspuns:

Așa este mama mea și sora mea câteodată îmi vine să plec sa ma căsătoresc și să îmi fac altă familie.
În ziua de azi toți au luat-o razna

| mariusdaniel112 a răspuns:

Nu lasa asta sa te afecteze emotional. De exemplu tatal meu este foarte rece, nu imi aduc aminte daca m-a luat vreodata in brate. Asta nu inseamna ca nu ii pasa, acum 4 ani dupa o operatie, nu foarte grava, a venit la spital sa imi aduca ceva si plangea?