| Sara2 a întrebat:

Maine e ziua de nume a mamei mele, ce sa ii iau cadou? ca nu am nici cea mai vaga idee

11 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Vroiam sa te intreb ce sarbatoare e maine sa nu ma trezesc ca-i si ziua mamei mele laughing
Sf. Maria pe 15 august.imi amintisi. e ziua bunicii...deci maine la tara.no plans for tomorrow Flav sad

| monyk a răspuns:

Gestul e cel mai important, nu valoarea cadoului, ceva placut si din inima...

auran
| auran a răspuns:

Un mic medalion cu fecioara Maria, iar tati al tau sa ia lantisorul...sa-ti traiasca!

| SweetCandy a răspuns:

Un buchet de flori (in cazul in care ii plac) sau daca nu, ceva decorativ pentru dormitorul ei. o cutiuta pentru bijuterii...sau o bijuterie... oricum cred ca ar fi fericita sa primeasca orice din partea ta!

la muti ani pentru mamica ta si sa o faci fericita!happy

| ing. a răspuns:

Bunakiss. La multi ani pentru mamica talove struck! Eu zic asa: te scoli maine si ii zici :La multi ani mami, te iubesc! Esti cea mai buna mamica dintre toate.love struck(sau ceva in genul), apoi, ii dai o imbratisare luunga si un pupic.love struck. Poti sa ii dai o felicitare sau un buchet mare de flori. Daca tu vrei ceva mai 'bun' (sa zicem), de ce nu ii ei o noua bluzita, sau un inel frumos? Acum cativa ani, i-am luat mamei mele un ursulet, iar daca apasai pe el zicea "i love you". A fost foarte incantata, poti incerca si tu.
big hug La multi ani inca o datakiss

| albastrel a răspuns:

La multi ani pentru mamica ta! maine este ziua si tatalui meu...nici eu nu stiu ce sa ii iau cadou. dar mai vad eu pana maine :d

| Haydee a răspuns:

Un simplu te iubesc+cele mai frumoase flori+un pupic ar face multebig grin
Dar daca tot vrei sa-i daruiesti ceva sofisticat oferai o bijuterie sau o cutie unde sa isi tina bijuteriilebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, cadourile nu exprima iubirea ta pentru ea.Deci as spune ca maine sa ii spui mamei tale te iubesc si La multi ani! E cel mai frumos cadou pe care il poate primii! Sau ai putea sa ii cumperi un parfum, un buchet de flori(e mai ieftin)sau gandeste-te la ceva placut care, iar place mamei tale! Mult noroc si La multi multi ani mamei tale de ziua de nume!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaa cadourile nu exprima iubirea ta pentru.ea deci... Spune-i doar La multi ani si imbratiseazo si dai o felicitare sau un buchet de flori!

| Anca_1481 a răspuns:

Parerea mea e sa-i cumperi ceva placut gandeste`te ce i`ar place mamei tale...sau de ce ar avea nevoiehappysau ce i`ar place sa aiba. Oricum ori ce cadou indiferent cum este el pentru mamici este bine venit mai ales din parte copiilorbatting eyelashes intentia conteazawinking

Mult Succes! pop :*

| aura_3171 a răspuns:

Poti sa ii faci cadou de exemplu o bratara de la avon asa cyum i-am facut eu mamei mele