| anonim_4396 a întrebat:

Maine este ziua verisoarei mele cu care m-am certat si as vrea si eu mesaj in care sa ii pare ca s-a certat cu mine dar sa fie si sentimental! ma poti ajuta?

4 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Nu e nevoie sa ii amintesti de acea cearta, mai ales in acel moment!
Un,, La multi ani'' e de ajuns!
Ulterior rezolvati delicat problema!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui sa fie din suflet mesajul, nu scris de altii.
Uite o idee:
La multi ani. Sper sa fii fericita, iubita si sanatoasa.
Imi pare tare rau ca ne-am certat.
A trecut ceva timp de atunci, sper ca ne vom impaca.
Nu iti cer sa ma ierti, vreau doar sa-mi accepti urarile.
La multi ani, inca o data.

| ingerashulll a răspuns:

Cred ca daca e ziua ei de nastere poti sa uiti de cearta si mesajul ar putea fi de acest gen: Te iubesc foarte mult indiferent de ce nu s-ar intampla intre noi. Sa ai un iubit sexy si destept. big grin

| campionuniversal a răspuns (pentru ingerashulll):

Ok! dar as vrea ma lung