| anonim_4396 a întrebat:

Mama a plecat de acasa pentru o săptămâna pana la Alba Iulia. Plang încontinuu și ma doare capul și ma simt rau! Eu am rămas acasa cu tata! URGENT FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Numelecontuluinupoatefimodificat a răspuns:

Este foarte frumos ca esti intr-o asa buna relatie cu mama ta. Nu inteleg totusi care este problema ca ai ramas acasa cu tatal tau. Parerea mea este sa incerci sa iti faci o relatie mai buna cu el. In ce priveste durerile de cap da-i cu apa.

2 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Si de ce plangi? Ca nu pricep. Maica-mea pleca in delegatii prin toata lumea. Abia asteptam sa se intoarca sa vad ce mi-a adus cadou. Doamne freest, copile, calmeaza-te. Ce-ai?

| mihaicelsfant a răspuns:

Obisnuieste-te cu asta. gandeste bine, vei pleca si tu odatawinking