| Nujnujnuj a întrebat:

Mama a spus ca ma lasa singura si ea pleaca, ce poate sa insemne asta

21 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este obosită s-a dus sa se culce, maine va fi alt om după un somn bun

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună, tu ce varsta ai? Si in ce context ti a spus mama ta ca te lasă singură si pleaca? Ai supărat o cu ceva? Te a certat?

| Nujnujnuj explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pai eram in oras cu ea, nu a fost un contex anume, sau poate am suparat o in alta zii fara sa imi d au seama si, si a adus aminte atunci, a inceput sa fie nervoasa, chiar nu stiu cu ce am suparat o asa tare, adica eu nu ies din casa mai deloc, am note destul de bune, nu vorbesc cu cine stie cine tocmai ca sa nu o supar, mi am pierdut multi prieteni din cauza ei, si toata copilaria mea am stat mai mult prin casa, si asa abilitatile mele de socializare s au dus, si dupa gandurile depresive au inceput sa apara, pana mi-a pierit cheful de absolut orice, si dupa ma intreaba de ce stau cu botul cat pumnul, ea crezand ca sunt suparata pe ea si ca nu sunt recunoscatoare pentru nimic, faptul ca m-a tinut in casa atata timp fara sa vorbesc mai cu nimeni m-a facut sa ma simt foarte singura, aveam o prietena cu care mai vorbeam, dar mi-a interzis sa mai vorbesc cu ea, eu chiar sunt recunoscatoare pentru absolut tot si o iubesc mult, dar cand vad ca se supara pe mine pentru ca stau botoasa, ma face sa ma simt neinteleasa, eu nu mai simt de mult cumpatul pentru viata, eu o traiesc ca sa o traiesc, cateoadata nici fericire nici tristete nu mai am, imi simt capul gol si cam atat.

| Nujnujnuj explică (pentru CristiDinBucuresti):

Acum sa nu crezi ca stau mereu asa, chiar am m-ai ajutat o cand era suparata si am stat si am vorbit cu ea, dar mai sunt unele momente in care chiar nu am dispozitia sa zambesc

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Nujnujnuj):

Ce varsta ai? Multumesc

| Nujnujnuj explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mai am putin si i au buletinul

| Yuoia a răspuns:

Iar ai suparat-o?
Ti-a spus ca s-a saturat de prostiile tale si vrea sa plece ca sa aiba liniste?
Nu ne spui prea multe. Cu ce ai gresit (iar)?

| Nujnujnuj explică (pentru Yuoia):

Nu a fost un motiv anume pentru care mi-a spus asta, pur si simplu a inceput sa planga si sa se agite, probabil s-a enervat din cauza problemelor, eu de felul meu sunt cuminte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că divorțează și pleacă de unde locuiește acum cu tatăl tău.

| Nujnujnuj explică (pentru anonim_4396):

Parintii mei sunt divortati

| Kaonashii a răspuns:

Ca e abuziva si te santajeaza emotional sad nu e normal oricat de suparata ar fi
Cati ani ai? Nu ai adulti in jurul tau cu care sa vorbesti? Cineva mai apropiat

| Nujnujnuj explică (pentru Kaonashii):

Stiu ca face chestia asta, presupun ca e coplesita din cauza problemelor, de vorbit n am cu cine sa vorbesc mai apropiat, am fost propiul psiholog pana acum, era bine daca aveam cu cine sa vorbesc, dar nu am incredere in oricine

| Kaonashii a răspuns (pentru Nujnujnuj):

Nici cu psihologul scolii nu ai putea vorbi? Ala e cam obligat sa nu spuna mai departe ce ati vorbit

| Nujnujnuj explică:

Btw, parintii mei sunt divortati si stau doar cu fratele meu

| Nujnujnuj explică:

Si nu mi-a spus in sensul ca o sa faca cv ce face o persoana normal

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nujnujnuj):

Mâine o să uite ce a spus.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nujnujnuj):

Nu te gândi că se omoară.

| Nujnujnuj explică (pentru anonim_4396):

Nu e prima data cand imi spune chestia asta

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nujnujnuj):

Așa spune când e supărată dar îi trece. Nu o să se omoare că vă are pe voi de care trebuie să aibă grijă.

| darrio2007 a răspuns (pentru Nujnujnuj):

Deci ti-a mai spus dar totusi nu a plecat.

| Nujnujnuj explică (pentru darrio2007):

Sincer nici nu pot sa am incredere, nu pot sa stiu ce e in capul ei