| andreea27890 a întrebat:

Mama mea a devenit rocker și nu știu ce sa ma mai fac. Obișnuia sa asculte manele ca toată lumea dar acum, acum asculta muzica punck și trash. Credeți ca e cazul sa o duc la biserica sau la psiholog?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Haha, atat am ras, esti amuzant/a rau.

| darrio2007 a răspuns:

E problema ei ce ii place sa asculte.

| K0sti a răspuns:

Trebuia sa o duci la biserica cand asculta manele...

| danay72 a răspuns:

Nu poți sa o schimbi, dar ii poți explica despre conținutul muzicii ca o poate influența în mod negativ.

| Deaad a răspuns:

Biserica.

| DaniTDCI a răspuns:

Vad ca unii deja sar cu "ce intrebare mai e si asta", daca tu consideri ca ar trebui sa o duci la psiholog sau la biserica, fa-o de oarece e alegerea ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce troll fin.

| Ionut621 a răspuns:

Doamne fereste! Du-te cu ea la biserica, apoi la psiholog. Mai bine te muti la biserica, apoi la psiholog. Stii ce stai o zi la biserica, una la psiholog.

Cred ca esti un troller imputit.

Acum serios. Lasa femeia sa asculte ce vrea... D-aia s-a inventat acel gen de muzica, sa il asculti, mai ales daca e un rock de calitate. Si ce om obisnuit asculta manele?laughing eu nu ascult, dar stai asta inseamna ca nu sunt unul obisnuit, sunt un extraterestru, mersii, stiam ca exista, de fapt ca exist.

| KoA a răspuns:

Doamnerolling on the floor, ce intrebare mai e si asta ma?