| anonim_4396 a întrebat:

Mama mea va pleca luni in Romania, eu locuiesc in Germania. Si nu stiu cum sa o conving sa ramane.sad eu nu vreau sa plece, daxa pleaca va sta 2 luni jumate, si atunci vom sta singuri cu tata. Partea nasoala ii ca nu o sa ne aibe cine sa ne faca mancere sau asa ceva. Spuneti-mi cum sa o conving pe mama sa stea. Dau funda happy

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Fatamuntilor a răspuns:

Cred ca mama ta pleaca acolo cu un scop, nu? Nu cred ca si-ar lasa familia doar de placere ei.
Iar in privinta gatitului poate fi cazul si ai ocazia sa inveti sa gatesti.Tu sau altcineva din familia ta.
De unde ideiia ca doar mamale gatesc?

Răspuns utilizator avertizat