| aLLiEx a întrebat:

Mama ne-a chemat sambata la ziua surorii mele, iar ea a zis sa o aduc si pe prietena mea. Mergem cu bunicu cu masina, unde trebuie sa stea ea, in fata sau in spate si trebuie sa stau cu ea in spate daca va sta in spate? Suntem 3 in masini, cum ar fi politicos?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| mariusdaniel112 a răspuns:

Mi se pare dragut si pur cum te preocupa asta in ziua de azi. Daca esti indragostit si vrei sa stai cu ea in spate, nu te opreste nimic. Daca nu ai prezentat-o familiei inca sau ai prezentat-o de foarte putin timp, stai in spate sa ii oferi incredere.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce intrebari de copii de 2 ani, tu stai in față si ceilalti in spate, obligatoriu cu măstile pe față, ce varsta ai?

| Sofer a răspuns:

Stați amândoi în spate și va țineți de mana. E mai romantic.