| anonim_4396 a întrebat:

Mama si-a facut un grup de prieteni si prietene care au aceeasi varsta ca mine. Mi se pare total deplasat ca ea sa aiba prieteni de varsta mea(20 de ani), prieteni cu care se afisaza pe internet, prin diferite cluburi si restaurante.
Nu stiu daca ar trebui sa ii spun ca mie nu imi place asta, poate e doar ceva in capul meu, nimic neobisnuit si ea se va supara.
Ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Parerea mea e ca mama ta are inca sufletul tinar si de aceea cauta prezenta tinerilor. Nu e ceva anormal, insa e ceva atipic pentru societatea noastra care presupune ca daca ai copii, gata cu distractia, si trebuie sa stai doar la oala cu o mie de responsabilitati pe cap.
Eu zic sa fii fericit ca ai o mama inca tinara, si poate ca data viitoare te bagi si tu in seama si iesiti impreuna, daca si ea doreste sa te ia cu ea.

| Adry05 a răspuns:

E cam ciudat dar pana la urma e treaba ei si n-ai niciun drept sa te iei de ea.

| Freya1 a răspuns:

Da este putin ciudat ca mama ta merge in cluburi. Poate are un suflet tanar si cu chef de vaiat.
Ai tata? Mama ta cati ani are?

| MihaiNicu23 a răspuns:

Ai putea sa ii spui ce te deranjeaza, daca ea chiar iti este alaturi cu adevarat va intelege si va lasa hoinareala cu fete de 20 de ani.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Doamne ferește. laughing Nu e ok.