| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a zis ca ma place dar pare genul care vrea o aventura si eu nu caut asa ceva baiatul e ok si as vrea sa fiu cu el. voi cum reactionati cand va place o fata? Adica nu stiu...va uitati la ea, va bagati in seama, zambiti nu stiu.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Astept sa se arunce peste mine cu orice subiect. Dupa aia ma dau pe langa ea si daca se lasa atinsa & dusa in pat atunci o rezolv. Mai mult nu se poate

| Ch0co a răspuns:

Da. Ne uitam la ea, ne bagam in seama cu ea, zambim laughing. Fiecare isi manifesta sentimentele intr-un mod diferit. Eu spre exemplu, ma uit spre o fata care imi place si zambesc, dar nu ma bag in seama cu ea, decat daca o cunosc personal. Eu zic sa ii dai o sansa baiatului daca si tie iti place de el, si daca ceva nu iti convine, pui punct relatiei. Nu toti baietii cauta o aventura.