| Cosmin483 a întrebat:

Mi-am făcut o prietenă și cea mai buna prietena a ei mi-a spus sa o tachinez și ca persoana cu care vb sa fie romantica sa zic asa cu putina "perversitate" și sa găsesc subiecte despre care sa discutam.
Este prima mea relație.
Va rog să mă ajutați!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi tu însuți sau ascult pe prietena care ți o dat acest sfat și pune în practica adică sa găsești subiecte fetelor nu le plac băieții tăcuți, timizi... Te descurci tu noi nu avem cu ce sa te ajutam asta inițiativa și inspirația trebuie sa vina de la tine încearcă sa nu fi prea plictisitor

3 răspunsuri:
| Digikey a răspuns:

Cupleaza-te cu prietena ei daca tot comunicati asa de bine.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

N-am înțeles nimic.

| Cosmin483 explică (pentru Digikey):

Cam asa ceva?
Mai bine mă pun pe învățat ca sunt a Vlll-a z?