| MihaiDavid2004 a întrebat:

Mie îmi place de o fată si aș vrea so o intreb dacă mă place și dacă ea zice nu i-aș putea zice că a fost farsă de 1 aprilie!
E o tactică bună sau să nu încerc?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu astazi, fiindca nu te va crede si daca chiar iti place de ea, apai risti sa o pierzi facand prostia asta.

| johnnny123 a răspuns:

Da, dar asteapta pana maine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge tatica dar spusă în ton de glumă ca să nu creadă că faci mișto de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Saiko10 a răspuns:

Doar o faci frate, oricum nu o sa te creada ca este farsa, daca iti place de ea ii spui asta, daca iese, blana, daca nu, asta e.

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Incearca, e dragut, insa sa nu creada ea ca e o farsa si sa raspunda la misto sau sa nu te creada cand ii spui.

| unreadfire a răspuns:

Încearcă, dacă nu ți-ai putea pierde șansa