| bibanu_8905 a întrebat:

Mio plecat nevasta la munca la 5 m-am dus in parc aici aproape de casa sa-mi alung singurataea ce credeti ca mi sa intimplat mi sa facut un porumbel ce zbura pe cap stiti voi ce asta inseamna ca am noroc sau ce?

3 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Daca ti "sa facut un porumbel ce zbura pe cap" inseamna ca ai noroc, dar norocul trebuie sa-l cauti si-l vei gasiwinking

| Roby67 a răspuns:

@mg, in afara de faptul ca "barbat de barbat" a schimbat NickName de trei ori in ultimele doua zile, si ca isi ingrijeste foarte mult muschii si tatoos, ca are o pata alba pe cap de la un porumbel, ca el isi cauta de lucru in Germania sau Luxemburg, ca el nu are drept de lucru in aceste tari, ca nevasta lui nu il lasa sa mearga la sala si pe deasupra mai si fumeaza si se macheaza si el nu, ca socrii lui ii baga tot timpul bete in roata, s. a. m. d., este si el un "om normal"...credwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai sa fie! Ti-am raspuns la citeva intrebari. Se pare ca nu ma insel. Intrebarile tale se " invirt " in zona - nevasta -... La modul serios iti spun acum. Cred ca relatia ta nu schioapata ci merge tiris! Nu n-ai noroc, este clar. Cel putin in viata de familie relatia ta este praf. De data asta iti raspund, GARANTAT!