| SilentRain a întrebat:

Nu credeam vreo data că o să am atât de multe sentimente, pur și simplu mă gândesc non-stop la el, îl văd peste tot ori unde mă duc, ii dor parfumul :X
Nimeni' nu îmi face inima sa bata la fel că și el, e perfect,nu pot sa mi-l scot din cap, inima mea e a lui și nu mai a lui, nimeni niciodată nu îl poate înlocui
Oare pot să mă mărit cu un borcan de unt de arahide?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Această întrebare își are loc la Trivia.
Mă gândesc cum ar fi să scrie pe piatra dvs de mormânt.
Aici zace Silent Rain și soția sa Butter ( născută Arahida).

12 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Cam riscanta relatia aia, dar de ce nu?!

| Catrice a răspuns:

De ce nu, cine te oprește?
Oh, stai, legea, un psihiatru, un sanatoriu...

| Hammurabi a răspuns:

Unt de arahide fără banane?
Ar fi o căsătorie gay.

| Ineys a răspuns:

Borcan de unt de arahide? Really?

Daca era un borcan de Nutella, mai ziceai... rolling on the floor

| SilentRain explică (pentru Ineys):

Shhhh 'Nutella e amantul

| Ineys a răspuns (pentru SilentRain):

Sotul un pachet de biscuit. Amantul Nutella => Best threesome ever. smug

| CleanHeart a răspuns:

Finalul e bestial laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auãleu ce merge untul si saraturile mai ales când n-ai chef sa-ti faci de mâncare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Borcanul nu are o forma adecvată sad
Dacă ziceai ca iubirea ta e un tub de ketchup mai înțelegeam.

| IonutCG90 a răspuns:

laughing))) Chiar mă pregăteam să zic"sper că vorbești de un ursuleț de pluș" e în regulă, dacă untul de arahide e de calitate.

| ionutborcea a răspuns:

Teoretic da!, dar în practică nu se face astfel de lucruri în România! go to the America, acolo totul e posibil! ( Vaslui v2).

| SilentRain explică (pentru ionutborcea):

Vezi că ai putina engleza pe tastatura, shhh sa nu ii zici lui mama de relatia mea
Am de cand sa fug de acasa cu Arahide, si o sa fim fericiti in Constanta