| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Nu inteleg femeile, ele prefer barbati "smecheri" si dupa se plang mai tarziu ca sunt batute?

20 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Acele femei apartin acestei lumi, sunt niste sodomiste, antihriste.

| Sofer a răspuns:

Au talent și vrăjeală. Normal ca le place genul asta.

| Donsavas a răspuns:

Au impresia ca acestia le ar putea proteja dar de fapt isi complica viata.

| Nemessys a răspuns (pentru Donsavas):

Sa le protejeze de... ce anume? In ce tara cred ele ca stau?

| inflicted a răspuns (pentru Nemessys):

Se vede ca esti barbat. Nu ai idee cat de hartuite sexual sunt femeile si cand merg la magazin...

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Dar te-ai gândit că poate chiar nu au din ce alege? Că majoritatea sunteți la fel?

Mulți sunt șerpi și nu-și arată fața de la început, te iau cu niște love-bombing și te fac regina Universului o vreme, cât să-ți câștige încrederea și afecțiunea, abia apoi sau în cel mai rău caz după nuntă, încep să-și arate defectele și adevărata față

Nicio femeie nu vrea un șmecher, majoritatea vor doar bărbați sigur pe ei, necăcați la fund, care se descurcă în viață să-și câștige o pâine fără să îi țină mamele lor de mână. Pentru că asta inspiră siguranță și stabilitate.

Și la câți din ăștia pe picioarele lor există, ajung și ele cu cine pot. Cu ce rămâne. Cunosc o grămadă de lepre care stau acasă, nu muncesc, se joacă pe calculator și au texte din astea în ei. Mergeți la muncă și nu o să aveți timp de stat pe TPU și judecat victime laughing.

| Endoryus a răspuns:

Fetele vor dinaia, nu femeile. Nu incurca cele 2 categorii. Si nu te lasa fraierit de varsta. Daca sta pe banii lui tati si are 18+ ani, tot o copila e.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mai multe lucruri pe care nu le intelegi. Alea de care zici tu sunt primate ce nu ar trebui numite femei. Le place sa fie batute. Nu esti handicapat (="smecher") nu ai voie sa interactionezi cu ele (nici sa te uiti spre ele).

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca te uiti la ele si esti un,, bleg" apoi te bat ele pe tine rolling on the floor)))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nemessys):

N-am patit dar pregatesc o bata in portbagaj asa preventiv rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam asa ceva

| Alexandrionelu a răspuns:

Lasa ca sunt și mulți bărbați, care își iau o femeie "cu istoric bogat" (a se citii ©urve), după care se plâng ca ii înșeală.

| Nemessys a răspuns (pentru Alexandrionelu):

Si ti se pare ca o femeie la 25 de ani are,, istoric sarac"? Si ca tot noi suntem fraieri ca dupa avem incredere in una de genu? Ar trebui sa avem incredere in pocaite?

| mgtow a răspuns (pentru Nemessys):

Riscul e la orice pas, o sa.ti trimit canalul meu de Youtube care vorbeste de sindromul mgtow sa vezi istorial femenin. Asa cum esti tu si eu sant si ele ratacite in lumea asta dar mai multe sant neserioase si nu mai avem incredere in niciuna. Si singur se traieste bine in viata... mai misto o sa fie cand o sa iasa robotii in forma de femeie care te sexuieste mai bine decat una obisnuita

| Alexandrionelu a răspuns (pentru Nemessys):

Poti sa ai încredere în cine dorești tu, la fel cum și ele pot avea în cine vor ele. Doar ca sunt șanse mari ca un smecheras sa ii umfe ochii, iar o colecționara de sloboz sa te însele, indiferent de religia ei.

| Alexandrionelu a răspuns (pentru mgtow):

Sunt curios și eu de canalul tău, poți sa mi-l trimiți, te rog?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nemessys):

O femeie cu istoric bogat are mai multă experiență în a te seduce.

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing)) Poate e valabil pentru aia care gandesc cu capul de jos.

| GicaGigekGica a răspuns:

Astea la care le zici tu femei sunt cu3ve