| elenushelena6532 a întrebat:

NU O MAI SUPORT PE MĂTUȘA MEA! Părinții mei au avut ceva treaba de făcut in Romania și au plecat ca sa rezolve acte. eu am rămas aici in Austria cu sora mea de 4 ani și Mătușa mea. ea nu prea face nimic e o leneșă și o putoare... numai mâncare face și se uita la film mai mereu.ma pune pe mine sa fac totul. astăzi eu trebuia sa ma duc sa ii iau tableta ei sa eu bag la încărcat. și m-a pus sa ii pun la tv un film dar tot apăreau reclame și nu reușeam. a țipat la mine tAre de tot și a ridicat mâna la mine a vrut sa dea in mine și cu tastatura. după ma făcut nesimțita tot așa. NU MAI SUPORT! Abia aștept sa vina părinții mei, nu o mai suport, jur! Am plâns hohote, încă îmi dau lacrimile

3 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Le spui parintilor tai la telefon, simplu.

| LastBlackNight a răspuns:

Ii zici in fata si nu te mai conformezi, ce e asa greu? E vina ta ca nu te impui

| Cybele a răspuns:

Eu zic sa vorbesti frumos cu ea spunandu-i verde in fata ce te deranjeaza. Vorbeste si cu parintii tai despre asta. Daca nimic nu merge, liniste-te pentru ca parintii tai se vor intoarce si vei scapa de ea.