| anonim_4396 a întrebat:

Nu prea am cu cine sa vorbesc, cineva dornic de a comunica in privat pe la ora aceasta, pe aici?

3 răspunsuri:
| kaTTsu a răspuns:

Crede-ma, persoane vor aparea in viata ta, atunci cand te astepti mai putin. Stiu ca suna ca un cliseu, doar ca este valid.

De multe ori cand m-am simtit singur, de nicaieri au aparut persoane ce m-au facut fericit, chiar daca pentru o fractiune de secunda, au reusit sa-mi smulga un zambet.

Capul sus, o sa fie bine, dupa fiecare furtuna, inevitabil apare soarele, chiar daca uneori dureaza mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa nu

| Mopmop a răspuns:

Da un mesaj in privat cu nr de watsap. Asta daca nu cauti anume o fatahappy