| anonim_4396 a întrebat:

Nu prea am prieteni.Cand gasesc ceva incep sa ii ofer prea multa atentie sau sunt prea enervant si dupa, se mai incetineste relatia...Sau unii ma enerveaza,cand ma comport cum se comporta si ei cu mine devine, woah...se lasa cu bataie daca mai continui.
Cred ca ofer prea multa atentie tuturor, voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate esti prea pisalog si oamenilor nu le place sa te bagi asa in sufletul lor...

| SERIALS a răspuns:

Eu usnt prietenul tau, amice! happy

| belanelu123 a răspuns:

Incearca sa fii mai (rece, misterios)...lasai pe ei sa te bagi in seama daca chiar iti sunt prietenii adevarati happy

| T0T a răspuns (pentru belanelu123):

Dacă toți am fi reci și misterioși s-ar duce dracu' societatea.

| Teffan a răspuns:

Vantul totdeauna bate.
Trebuie doar sa te chinui sa treci prin el intr-o vijelie.
Praful se lipeste de corpul tau, pe timpul vantului, multe straturi.
Dar pana la urma il speli si o iei de la capat.

| danay72 a răspuns:

Pentru ca sa ai prieteni buni, trebuie sa fii tu însuți un prieten bun. Asculta mai mult și vorbește mai puțin, asa ii cunoști mai bine. Apoi, nu uita ca un prieten adevărat iubește oricând și în nenorocire ajunge ca un frate. Poți găsi astfel de persoane.