| darkmonster a întrebat:

Nu stiti cumva niste site`uri unde pot vorbi cu un psiholog online sau un psihoterapeut? Va rog ajutati`ma! Chiar simt nevoia sa vorbesc cu cineva!
Multumesc!

7 răspunsuri:
| Amelie_2576 a răspuns:

Din cate stiu, psihoterapeutii nu acorda consiliere gratuita, nici macar online; poate doar asa... un raspuns "promotional", dupa care iti vor spune sa-i cauti la cabinet. (E logic; din asta isi castiga existenta.)
Daca nu vrei sa incepi o terapie, ci doar sa aflii raspunsuri la intrebarile tale sau sa nu te mai simti singura, cauta aici niste utilizatori care-ti sunt pe plac si adauga-i la prieteni. Cand ai o intrebare, le poti solicita raspunsul.
Bafta!

| noktambul a răspuns:

Trimite un mail la oana.c.mereuta.@yahoo.co.uk si roaga sa te accepte

| mAkE_2626 a răspuns:

Stiu pe cineva, care e psiholog, incearca la el.Bruno_htwt

| UNfriendLY a răspuns:

Pai. te ascultam noi. ce ai patit? [...]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

| mikilaina a răspuns:

Darkmonster (sau mai bine Whitemonster) te sfatuiesc sa intri pe topexperti.ro - este primul site care ofera consiliere psihologica online. Sunt peste 25 de psihologi pregatiti sa te asculte si sa te indrume la greu.